Galaxy Watch

Styl a moderní inovace na vašem zápěstí
Supermoderní design s luxusním safírovým sklíčkem
Rušný pracovní den ve velkoměstě, deštivé počasí při celodenní túře na horách – je jedno, kde budete, na vašem zápěstí se budou vždy vyjímat stylové hodinky Galaxy Watch6 od společnosti Samsung. Pyšní se nezlomným safírovým sklíčkem, které odolá škrábancům, a krásně se pod ním vyjímají všechny barevné odstíny. Displej se zvětšil až o celých 20 % nejen díky o 30 % tenčímu orámování a přináší mnohem lepší ovladatelnost a přehlednost pro svobodnější používání. Zařízení je rovněž chráněno standardy odolnosti IP68 a 5ATM, takže mu neuškodí ani kapky vody či prašné prostředí. Přizpůsobte si ciferník podle sebe a vyrazte do světa předvést svůj originální styl.



 
Filtrování
Podrobné hledáníCena
Kompatibilní s
(6)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
(5)
(5)
(2)
(5)
(2)
(2)
(1)
(13)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
63 produktů

Samsung Galaxy Watch Active 2 Stainless 40mm R830 - stříbrná (sleva viz. popisek)

Samsung Galaxy Watch Active 2 Stainless 40mm R830 - stříbrná (sleva viz. popisek)
Kód:421089
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 1 ks
790 Kč
653 Kč bez DPH

Tactical USB Nabíjecí kabel na Stůl pro Samsung Galaxy Watch EP-YO805BBE

Tactical USB Nabíjecí kabel na Stůl pro Samsung Galaxy Watch EP-YO805BBE
Kód:371737
Skladem
9 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
417 Kč
345 Kč bez DPH

Tactical USB Nabíjecí Kabel na Stůl pro Samsung Galaxy Watch 1/2/3/4/5/5 PRO/6/6 Classic/7

Tactical USB Nabíjecí Kabel na Stůl pro Samsung Galaxy Watch 1/2/3/4/5/5 PRO/6/6 Classic/7
Kód:371729
Skladem
9 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
418 Kč
345 Kč bez DPH

Řemínek pro Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm R820 - černá -volně baleno

Řemínek pro Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm R820 - černá -volně baleno
Kód:367502
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 2 ks
220 Kč
182 Kč bez DPH

Tactical MagBand 20mm pro Samsung Galaxy Watch 4/5/6/7 Black

Tactical MagBand 20mm pro Samsung Galaxy Watch 4/5/6/7 Black
Kód:354723
Skladem
4 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
339 Kč
280 Kč bez DPH

Tactical MagBand 20mm pro Samsung Galaxy Watch 4/5/6/7 White

Tactical MagBand 20mm pro Samsung Galaxy Watch 4/5/6/7 White
Kód:354721
Skladem
10 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
169 Kč
140 Kč bez DPH

Tactical USB Nabíjecí Kabel pro Samsung Galaxy Watch 1/2/3/4/5/6/6 Classic/7

Tactical USB Nabíjecí Kabel pro Samsung Galaxy Watch 1/2/3/4/5/6/6 Classic/7
Kód:325995
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
417 Kč
345 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek vel. S/M pro Watch 4/5/6 - indigo modrá

Samsung sportovní řemínek vel. S/M pro Watch 4/5/6 - indigo modrá
Kód:278942
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 1 ks
720 Kč
595 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek vel. S/M pro Watch 4/5/6 - meruňková

Samsung sportovní řemínek vel. S/M pro Watch 4/5/6  - meruňková
Kód:278939
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
720 Kč
595 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek vel. M/L pro Watch 4-8 - meruňková

Samsung sportovní řemínek vel. M/L pro Watch 4-8 - meruňková
Kód:278932
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
720 Kč
595 Kč bez DPH

Samsung látkový řemínek vel. S/M (Slim) pro Watch 4-8 - písková

Samsung látkový řemínek vel. S/M (Slim) pro Watch 4-8 - písková
Kód:278923
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
720 Kč
595 Kč bez DPH

Samsung látkový řemínek vel. M/L pro Watch 4/5/6 - písková

Samsung látkový řemínek vel. M/L pro Watch 4/5/6 - písková
Kód:278921
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
720 Kč
595 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek Extreme vel. M/L pro Watch 4-8 - levandulová/bílá

Samsung sportovní řemínek Extreme vel. M/L pro Watch 4-8 - levandulová/bílá
Kód:278914
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
720 Kč
595 Kč bez DPH

Samsung hybridní eko-kožený řemínek s překlápěcí sponou S/M (Slim) pro Watch 4-8 - hnědá

Samsung hybridní eko-kožený řemínek s překlápěcí sponou S/M (Slim) pro Watch 4-8 - hnědá
Kód:278909
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
1 160 Kč
959 Kč bez DPH

Samsung hybridní eko-kožený řemínek s překlápěcí sponou S/M (Slim) pro Watch 4-8 - modrá

Samsung hybridní eko-kožený řemínek s překlápěcí sponou S/M (Slim) pro Watch 4-8 - modrá
Kód:278908
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
1 160 Kč
959 Kč bez DPH

Samsung hybridní eko-kožený řemínek s překlápěcí sponou S/M pro Watch 4-8 - hnědá

Samsung hybridní eko-kožený řemínek s překlápěcí sponou S/M pro Watch 4-8 - hnědá
Kód:278905
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
1 160 Kč
959 Kč bez DPH

Samsung bezdrátová nabíječka pro Galaxy Watch3/4/5/6 i Classic a Active/Active2 - černá

Samsung bezdrátová nabíječka pro Galaxy Watch3/4/5/6 i Classic a Active/Active2 - černá
Kód:271996
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 1 ks
390 Kč
322 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek s tónovaným okrajem 20mm (S-M) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro

Samsung sportovní řemínek s tónovaným okrajem 20mm (S-M) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro
Kód:250657
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
570 Kč
471 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek s tónovaným okrajem 20mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro

Samsung sportovní řemínek s tónovaným okrajem 20mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro
Kód:250654
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
570 Kč
471 Kč bez DPH

Samsung Sportovní řemínek 20 mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro - modrá

Samsung Sportovní řemínek 20 mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro - modrá
Kód:250653
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 2 ks
570 Kč
471 Kč bez DPH

Samsung Sportovní řemínek 20 mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro - safírová

Samsung Sportovní řemínek 20 mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro - safírová
Kód:250644
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
570 Kč
471 Kč bez DPH

Samsung Sportovní řemínek 20 mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro - béžová

Samsung Sportovní řemínek 20 mm (M-L) pro Watch4, Classic, Watch5, Pro - béžová
Kód:250640
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 1 ks
540 Kč
446 Kč bez DPH

Samsung Sportovní řemínek s rýhováním 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - zelený

Samsung Sportovní řemínek s rýhováním 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - zelený
Kód:0220221
Skladem
3 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
540 Kč
446 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - červená

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - červená
Kód:0209724
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
610 Kč
504 Kč bez DPH

Samsung polokožený řemínek 20mm S/M Galaxy Watch4/5/6 20mm - hořčicová

Samsung polokožený řemínek 20mm S/M Galaxy Watch4/5/6 20mm - hořčicová
Kód:0209719
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
690 Kč
570 Kč bez DPH

Samsung Sportovní řemínek s rýhováním 20mm S/M Galaxy Watch 4-8 42mm - stříbrná

Samsung Sportovní řemínek s rýhováním 20mm S/M Galaxy Watch 4-8 42mm - stříbrná
Kód:0209718
Skladem
1 ks, z toho v prodejně Most 1 ks
540 Kč
446 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4-8 / Classic - stříbrný

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4-8 / Classic - stříbrný
Kód:0208413
Skladem
2 ks, z toho v prodejně Most 1 ks
560 Kč
463 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - zelená

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - zelená
Kód:0208410
Skladem
3 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
540 Kč
446 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - modrá

Samsung sportovní řemínek 20mm M/L Galaxy Watch 4 / Classic - modrá
Kód:0208411
Skladem
4 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
530 Kč
438 Kč bez DPH

Samsung sportovní řemínek 20mm S/M Galaxy Watch4 20mm - horčičná

Samsung sportovní řemínek 20mm S/M Galaxy Watch4 20mm - horčičná
Kód:0205618
Skladem
3 ks, z toho v prodejně Most 0 ks
630 Kč
521 Kč bez DPH

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky
nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeUpřesnit nastavení