Dodací a Platební Podmínky

 


Způsoby dodání

D+1 = den objednávky před časovým limitem +1 pracovní den doručení.

Česká Pošta (D+1) se zavazuje dodat zásilku následující pracovní den v případě objednání do 13:30. Zákazník obdrží email s odkazem na sledování zásilky a SMS před obdržením zásilky.

 

DPD / PPL (D+1) je velmi komfortní způsob doručení. Dodání do druhého dne v případě objednání do 14:30. Zákazník obdrží email s odkazem na sledování zásilky.

Zásilkovna (D+1) při objednávce do 13:30. Zásilkovna je síť provozoven v ČR a na Slovensku, ve kterých si zboží můžete vyzvednout. Zboží si Zásilkovna sváží každý pracovní den. Provozovny se neustále rozšiřují. Síť těchto provozoven můžete najít na adrese www.zasilkovna.cz cena této služby je nižší oproti přepravním společnostem avšak váhový limit Zásilkovny je 5 Kg.

 

Osobní odběr: Po obdržení potvrzení o vyřízenosti Vaší objednávky, můžete vyzvednout zboží do 5-ti pracovních dní na adrese Originalky.cz s.r.o., tř. Budovatelů 2392/88, 434 01 Most. tel.: +420 414 120 208. Po této době bude objednávka automaticky Stornována v případě že nepožádáte o prodloužení lhůty. Přijímáme platební karty.

 

Emailem: Pokud si objednáte zboží s označením "elektronická licence", můžete si zvolit dodání emailem - v tom případě neplatíte poštovné. Tyto objednávky jsou však také vyřizovány jen do 15:30.

Tip: pokud k nám jedete vozem, parkování ZDARMA hned před obchodem, vždy volná místa.

 

Způsoby platby

Dobírkou: ceny viz tabulka

Nejčastější způsob platby při zasílání zboží. Dobírka je služba kdy platíte za zboží přímo při převzetí dopravci nebo na Vaší poště. Při volbě dopravce DPD je možné platit Dobírku Platební kartou bez dodatečných poplatků.

 

Platební kartou: 0 Kč

Velice komfortní a bezpečná platební metoda, platba je realizována hned, zboží tedy odchází neprodleně v případě, že je skladem. V případě objednání zboží s ikonkou „Připravujeme“ tedy zboží, které se v nadcházející době naskladní, bude vám platba stržena po zpracování vaší objednávky a zboží bude expedováno až ve chvíli, kdy jej naskladníme. Platební brána 3D Secure (nejmodernější aplikace kartových asociací Visa a MasterCard. Více zde.

- údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance

- obchodník nemá přístup k údajům platební karty

- přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

- přítomnost log Verified by Visa kartové společnosti Visa a MasterCard SecureCode kartové společnosti MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v internetovém obchodě.

 

Platba předem: 0 Kč

U této formy úhrady počítejte s delší dodací lhůtou Vaší zásilky. Po přijetí potvrzovacího emailu objednávkyvyčkejte na email potvrzující připravení a zarezervování zboží, v tomto emailu se dozvíte i číslo účtu potřebné pro danou platbu. Tento email vám systém zašle automaticky ihned jak se naši pracovníci zboží fyzicky připraví k zabalení.

Pro platby předem v rámci České republiky: 115-5238440287/0100 účet je veden u Komerční Banky

Vždy uvádějte jako variabilní symbol číslo Objednávky, které naleznete v předmětu potvrzovacího emailu.


Storno objednávky a navyzvednutí zásilky

 

Stornování Objednávky:
Objednávku lze stornovat pouze v době před jejím odesláním. Pokud dostanete potvrzovací email o vyřízení objednávky společně s fakturou, je zboží již zabaleno a připraveno k odeslání. Zboží se odesílá každý všední den v 14:30. Pro Stornování objednávky nás zavčas kontaktujte viz sekce kontakty

Nevyzvednutí zboží a jeho následky:
Pokud Vám zašleme objednané zboží na dobírku, které nebude v termínu vyzvednuto a následně vráceno k nám zpět, bude Vám účtováno k náhradě zmařené poštovné. Na tuto částku Vám přijde faktura k úhradě. Pokud nebude uhrazena, pohledávka může být vymáhána soudně nebo odprodána firmě zabývající se vymáháním pohledávek. V případě, že jste zboží zaplatili předem, bude vám vrácena částka ze které bude odečteno dlužné poštovné.