Návod jak aktivovat hry na platformě Steam

 

1. jděte na stránku Store.Steampowered.com a zvolte INSTALOVAT STEAM (v případě, že máte stránku v angličtině, v pravé horní části můžete přepnout jazyk - volba Language.

2. spusťte stažený instalátor - jmenuje se SteamSetup.exe

3. Odklikejte NEXT jednotlivé kroky kde jste informování o programu a na konci si zvolte cestu kde chcete instalovat tento program - na tento disk se vám poté budou ukládat i zakoupené hry. Standardní cesta je c:\program files (x86)\Steam. Pokud však nemáte na disku C dostatek místa, zvolte jiný disk.

3. Nyní se vám spustí Steam, pokud ne spusťte ho sami z Plochy či Start Menu - symbol pístu. Stáhne prvotní aktualizaci a objeví se vám černé okno které bude vyžadovat přihlášení.  Pokuď tedy registraci nemáte, je nutné ji provést kliknutím na tlačítko "Vytvořit nový účet". Tato registrace je zdarma a je vyžadována. Bez ní není možné se do programu přihlásit a tedy ani aktivovat námi zakoupený produkt. V případě, že zvolíte "Vytvořit nový účet" a nic se nestane, je možné se zaregistrovat na této adrese.

Výhoda této aktivace je ta, že i když ztratíte instalační CD od krabicové verze nebo ztratíte elektronickou licenci od našich digitálních distribucí - jakmile hru aktivujete na Steamu, tak ji tam máte na vždy. Stačí si tedy pamatovat své přihlašovací údaje na Steam, které si zvolíte při registraci (jmeno + heslo).
V případě, že heslo ztratíte, je možné si na Steamu zažádat o nové které vám zašlou na váš e-mail.

4. Po registraci tedy zadejte do tabulky přihlášení váš email a heslo a zvolte "Přihlásit se".

5. Nyní na vás vyběhne okno s aktuální nabídkou slev - vykřížkujte. V základním okně Steamu si zvolte KNIHOVNA - viz obrázek.

 

6. Vlevo dole stiskněte tlačítko "Přidat hru" a poté "Aktivovat produkt ve službě Steam". Poté stiskněte "Další" a "Souhlasím".

7. Nyní do kolonky zadejte elektronický klíč (licenci) kterou jste od nás dostali (Ve Vydané Faktuře v PDF jako výrobní číslo) a stiskněte Další. Objeví se vám název hry kterou aktivujete, potvrďte stisknutím tlačítka Dokončit.

8.   Nyní se vám hra objeví v sekci v levé části v menu. Ve spodní části obrazovky uvidíte nápis STAHOVÁNÍ. Když kliknete na tento nápis, uvidíte obrazovku se stavem stahování a instalace hry a s předpokládaným časem dokončení. Po stažení hry je možné hru spustit přímo z menu KNIHOVNA, nebo z vaší Plochy ve Windows.

 

 

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeUpřesnit nastavení