Wii Fit U + Wii Fit U Meter + Balance Board (Wii U)

Wii Fit U + Wii Fit U Meter + Balance Board (Wii U)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód056470
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Součástí balení je Balance Board (funguje i na Nintendo Wii), hra Wii Fit U a Wii Fit U Meter

Objevte nové zábavné a zajímavé způsoby jak se hýbat a dostat do formy díky Wii Fit U. Hra obsahuje oblíbené cvičení z Wii Fit, ale i nové tréninky, které využívají ovladač Wii U GamePad ve vybraných aktivitách. Hra obsahuje také malé zařízení s názvem Fit Meter, který sleduje Váš denní fyzický výkon mimo konzoly.
Wii Fit U nabízí více, než 20 nových aktivit a cvičení, které využívají unikátní funkcionalitu ovladače Wii U GamePad spolu s podložkou Wii Balance Board.
Své hry, které vyžadují jen jednu obrazovku, můžete hrát i bez použití TV! Postačí Vám k tomu jen ovladač Wii U GamePad. Mimo to na ovladači můžete najít své osobní informace, jako je například váha, aniž byste je museli zobrazovat na velké obrazovce TV.
Noste s sebou Fit Meter všude a dělejte si tak kompletní záznam své denní fyzické aktivity. Množství dat, jako jsou například počet ujetých kroků či vystouplá výška, můžete synchronizovat s konzolí Wii U, díky čemuž tak můžete vidět historický vývoj své kondice v praktických přehledech.
Většina Yoga cvičení a silových cvičení z Wii Fit a Wii Fit Plus je zpět, a můžete si do nich přenést své dřívější uložené údaje.