Wii Fit U + Wii Fit U Meter + Balance Board (Wii U)

Wii Fit U + Wii Fit U Meter + Balance Board (Wii U)
Vaše cena s DPH2 390 Kč
Vaše cena bez DPH1 975 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:4 780 bodů
Tento produkt lze získat za:239 000 bodů
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
dnes
Přepravní společností:
zítra
Kód056470
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Herní žánrSportovní hry
Jazykové verzeAnglická verze (dabing), Anglický obal a manuál
Podpora příslušenstvíWii Balance Board Compatible
Typ příslušenství konzoleOvladače: Gamepady, Joysticky...
Doporučený věk3+
Popis

Součástí balení je Balance Board (funguje i na Nintendo Wii), hra Wii Fit U a Wii Fit U Meter

Objevte nové zábavné a zajímavé způsoby jak se hýbat a dostat do formy díky Wii Fit U. Hra obsahuje oblíbené cvičení z Wii Fit, ale i nové tréninky, které využívají ovladač Wii U GamePad ve vybraných aktivitách. Hra obsahuje také malé zařízení s názvem Fit Meter, který sleduje Váš denní fyzický výkon mimo konzoly.
Wii Fit U nabízí více, než 20 nových aktivit a cvičení, které využívají unikátní funkcionalitu ovladače Wii U GamePad spolu s podložkou Wii Balance Board.
Své hry, které vyžadují jen jednu obrazovku, můžete hrát i bez použití TV! Postačí Vám k tomu jen ovladač Wii U GamePad. Mimo to na ovladači můžete najít své osobní informace, jako je například váha, aniž byste je museli zobrazovat na velké obrazovce TV.
Noste s sebou Fit Meter všude a dělejte si tak kompletní záznam své denní fyzické aktivity. Množství dat, jako jsou například počet ujetých kroků či vystouplá výška, můžete synchronizovat s konzolí Wii U, díky čemuž tak můžete vidět historický vývoj své kondice v praktických přehledech.
Většina Yoga cvičení a silových cvičení z Wii Fit a Wii Fit Plus je zpět, a můžete si do nich přenést své dřívější uložené údaje.