Tokyo Mirage Sessions #FE (Wii U)

Tokyo Mirage Sessions #FE (Wii U)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód074906
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Podrobte si monstra – a zároveň i publikum – ve zbrusu novém RPG od uznávaných vývojářů Atlus. Na Tokio, jak ho známe, útočí zlověstné síly z jiné dimenze, což má za následek fantastickou nálož nových stylů, módy, muziky a samozřejmě také nebezpečí. Tak se jim postavte – chopte se svého tvůrčího potenciálu, zachraňte svět… a staňte se hvězdou.

Duchové, kteří na Tokio útočí, jinak také Přeludy, stahují nic netušící oběti do alternativní dimenze a vysávají z nich kreativní energii. Je teď jen na vás a na dalších těch hvězdičkách na vzestupu, které nazýváte přáteli, abyste povolali své tvůrčí síly – v podobě legendárních postav ze série Fire Emblem – a město zachránili. Využijte svých silných stránek v energií nabitých tahových soubojích s toulavými Přeludy. Kombinujte předměty, sestrojte z nich mocné zbraně a s těmi pak rozdrťte své nepřátele. Na každém rohu vás čeká fan-service včetně odkazů na Fire Emblem, originálních písní od giganta v japonském zábavním průmyslu Avex, dungeonů s podobně laděnými motivy a chytlavých hudebních čísel.

- Zachraňte své město a staňte se hvězdou v tomto bezelstně přehnaném RPG od kultovních favoritů Atlus.

- Rozdrťte do detailu vykonstruované nepřátele pomocí silných a okázalých útoků na motivy japonské populární kultury.

- Kombinujte předměty a vyrábějte si z nich stále silnější zbraně a schopnosti.

- Užijte si fan servis ve formě originálních písní od giganta v japonském zábavním průmyslu Avex, stylových kostýmů a dalších fanouškovských jednohubek.

 - Ze spojení dvou herních sérií od vysněného vývojářského týmu – Atlus a Intelligent Systems – vzešlo zbrusu nové, unikátní taktické RPG