Shark Tale (PS2) použité

Shark Tale (PS2) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód009879
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
Alternativní produkty
Disney´s Stitch: Experiment 626 (PS2)
Skladem > 5 ks
199 Kč164 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Hra pro Playstation 2 Shark Tale. Chcete vědět, co se stane, když si malá upovídaná rybka začne vymýšlet? To poznáte ve hře DreamWorks` Shark Tale, kterou uvedla do prodeje společnost Activision, Inc. Ponořte se do veselého podmořského světa plného funky melodií a navštivte Reef City v roli Oscara, malé rozpustilé rybky, která má stále plné ploutve práce vykroutit se z různých potíží. Hráči budou tancovat, závodit, bojovat, prozkoumávat a statečně čelit překážkám ve více než 25 úrovních, z nichž některé jsou inspirovány filmem a jiné najdete pouze v této hře. “V DreamWorks` Shark Tale čeká hráče rozsáhlé město Reef City, ve kterém mohou komunikovat se svými oblíbenými filmovými postavičkami a zažít nová dobrodružství,” prohlásila Kathy Vrabecková, ředitelka Activision Publishing. “Díky kompatibilitě s taneční podložkou a skvělému hip-hopovému soundtracku si tento titul vychutnají hráči všech věkových kategorií.”
U verze DreamWorks` Shark Tale pro PlayStation 2 si mohou hráči připojit taneční podložku a nechat se dolova unášet na vlnách hudby. Body získané za jedinečné taneční kreace prováděné během speciálních misí pomáhají Oscarovi zvyšovat si renomé a hráčům umožňují odemykat si unikátní předměty. Ať už to rozpálíte během taneční mise nebo se budete prosmýkávat hustou dopravou rušného velkoměsta Reef City, čeká vás díky remixovaným a licencovaným skladbám špičkových hudebníků žánrů R&B, funk, reggae a hip-hop naprosto jedinečný zážitek.
Oscar z DreamWorks’ Shark Tale je malou rybkou s velkými sny. Ušije si ale na sebe bič poté, co z něj jedna neškodná, avšak nehorázná lež neprávem učiní hrdinu. Nejprve ostatní ryby spolknou Oscarovi jeho výmysl i z navijákem, takže se stane středem pozornosti a všichni jej oslavují. Po čase však začne být zřejmé, že Oscarova historka o tom, že je obráncem Útesu, stojí na vodě. Oscar zjišťuje, že být hrdinou není žádný med – zvlášť ve chvíli, kdy se může kvůli svým výmyslům stát dalším článkem v potravním řetězci. Teď musí honit vodu tak dlouho, dokud se na něj štěstěna znovu neusměje.