Saw (PS3) použité

Saw (PS3) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód027385
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Jigsaw Ti zabil partnera a zničil tvůj život. Nyní se ocitáš zamčený v opuštěném blázinci plném smrtících pastí, které přímo ovládá samotný Jigsaw! Jestliže se vyhneš všem brutálním nástrahám a přežiješ, dostaneš možnost odhalit pravdu proč Jigsaw tolik touží po krvi!
SAW je survival horror z perspektivy třetí osoby založený na veleúspěšné filmové sérii. Hra obsahuje mnoho smrtících mechanických pastí známých z filmové předlohy včetně několika zcela nových, avšak o to víc hrůzostrašnějších. Hráči tak budou muset zapojit všechy své smysly a využít prostředí blázince, aby se vyhli pastím a ubránili Jigsawým poskokům!

Mazané smrtící pasti - Jigsaw připravil šílené pasti pro nevinné oběti a jediný, kdo je může zachránit od bolestivé smrti seš Ty! Přemýšlej rychle a jednej! Čas běží...

Volby a svědomí - připrav se na težké morální rozhodování. O tom, kdo bude žít a kdo zemře, rozhoduješ pouze Ty!

Tajemství odhalena - nezodpovězeným otázkám z filmových předloh je konečně konec. V průběhu hry odhalíš, proč Jigsaw zasvětil svůj život smrtícím hrám a také co se stalo s postavami z prvního filmu SAW!

Prostředí teroru - blázinec, ve kterém Tě Jigsaw zamkl, je sice opuštěný, ale zdaleka ne prázdný. Je to živoucí svět hororu obydlený Jigsawými poskoky... a ti rozhodně nemají v úmyslu Tě pustit ven!


Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.