Metro 2033 (X360) použité

Obrázek (15587)
Bazar
Vaše cena s DPH120 Kč
Vaše cena bez DPH120 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:240 bodů
Tento produkt lze získat za:12 000 bodů
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
pozítří
Přepravní společností:
úterý 18.8
Kód031074
PNZvláštní režim DPH
Záruka12 měsíců
VideoPopis
Popis
Způsob hraní je mimořádně dynamický a bohatý. Budete čelit různým politickým režimům (demokracii s tržní ekonomikou, totalitářským sektám, vojenskému komunismu, primitivní společnosti s odpovídající kulturou a vírou apod.), záludným nepřátelům i novým inteligentním životním formám, jež se zrodily při katastrofě a zmutovaly.

Budete prozkoumávat tajemný, a přitom povědomý svět i s jeho zákony (skupiny a jejich vzájemné vztahy, nepřátelství mezi frakcemi, obchod, anomálie a nepřátelé s nadlidskými schopnostmi). V oblasti boje se můžete těšit jak na běžné zbraně, tak na zbraně smontované z různých nestejnorodých součástí, které si zachovávají některé vlastnosti původních prototypů. V novém světě budete také moci řídit rozmanitá bizarní vozidla, upravená pro různé účely.

Metro 2033, first-person střílečka od 4A Games, podporuje celou řadu pokročilých možností DX11, které využívají grafické karty nové generace, a také NVIDIA 3D Vision. Metro 2033 též obsahuje pokročilé, hardwarově akcelerované fyzikální efekty, využívající NVIDIA PhysX. Na počítačích s DX11 si budete moci vychutnat propracovanější a ostřejší efekty i plné mozaikování modelů postav.

Vlastnosti produktu
Lokalita – post-apokalyptická Moskva, kde lidstvo přežívá v tunelech metra, jehož stanice se proměnily v samostatné státy s vlastními politickými režimy.
Bohaté herní režimy – lze hrát jak za „těžkotonážního“ bojovníka, tak třeba i za tichého, nenápadného zabijáka.

Ten, kdo pozorně sleduje události v herním světě, může sám ovlivňovat, jak se bude zápletka vyvíjet dále, a dospět až k nestandardnímu konci. Kromě základního příběhu můžete plnit i celou řadu různých nepovinných úkolů.

Města na jednotlivých stanicích si žijí vlastním životem, který je na vás zcela nezávislý. Potkáte tu jak bojovníky a násilníky, tak i mírumilovné občany. Mezi obydlími pobíhají a hrají si děti, zatímco dospělí se zabývají různými „vážnějšími“ činnostmi – ženy vaří a šijí, muži diskutují, čistí si zbraně, pijí čaj nebo samohonku, čtou knihy, staří lidé posedávají u svých stanů atd.

Špičková umělá inteligence upravuje chování neherních postav tak, aby reagovaly jako skuteční lidé. Nepřátelé mohou volit jednoduchou cílenou střelbu, vyhnout se palebné linii, krýt se, přepadnout vás ze zálohy, volat o pomoc, nebo na vaši přítomnost upozornit někoho, kdo se skrývá ve stínu.

Ve hře narazíte na značné množství různých anomálií: na zakřivenou gravitaci, energetické sraženiny (pohled na některé může způsobit smrt), inteligentní nehmotné obrazy, které každý útok trestají smrtí, a spoustu dalších.

Střelivo=peníze. Střelivem můžete plýtvat, nebo uvažovat hospodárně a do boje zapojit i taktiku.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.