Marshall Major II Bluetooth - černá

Obrázek
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód097990
VýrobceMarshall
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceMarshall
Popis

Marshall Major II Bluetooth

Popis produktu
Vysoce výkonná a designově povedená bezdrátová sluchátka od značky Marshall se stanou nepostradatelným společníkem každého vašeho dne. Díky možnosti poslouchat hudbu bezdrátově pomocí Bluetooth připojení jsou sluchátka maximálně praktická a jejich složitelné provedení oceníte nejen na cestách.

Špičkový výkon přístroje vám umožní nepřekonatelný poslech hudby, který si užijete díky hlubokým basům a perfektně vyváženým středům i výškám. Na sluchátkách naleznete praktické tlačítko, pomocí kterého snadno přepínáte mezi skladbami, ovládáte hlasitost nebo přijímáte telefonní hovory. Vysoce kvalitní baterie vám pak na jedno nabití zprostředkuje více jak 30 hodin hudby.

Pravá radost z poslechu
Nádherně hluboké basy, vyvážené výšky i vynikající odezva. To vše vám sluchátka Major II nabídnou, nepřekonatelný hudební zážitek vás tak bude provázet na každém kroku.

Pravá radost z poslechu
Hudební doprovod po celý den
Své oblíbené skladby můžete bez problému poslouchat klidně po celý den (a ještě déle). Sluchátka poběží v bezdrátovém režimu až 37 hodin na jedno nabití.

Stabilní bezdrátové připojení
Zapomeňte na zbytečné kabely, které vám při poslouchání hudby připadají nepraktické. Sluchátka Marshall jsou vybavena spolehlivým Bluetooth připojením, které zajišťuje stabilní spojení s vaším telefonem, tabletem či jiným zdrojem hudby až na 10 metrů.

Stabilní bezdrátové připojení
Šetří místo
Pokud sluchátka zrovna nepotřebujete, jednoduše je složte do kompaktního provedení a kamkoli uložte. Jejich design šetří místo v batohu či kabelce a postará se o to, že budou sluchátka v bezpečí.

Jediné tlačítko, multifukční možnosti
Zařízení vám poslouží i k vyřizování telefonních hovorů, a to bez toho, aniž byste museli svůj mobil vyndat z kapsy. Na sluchátkách naleznete tlačítko, se kterým můžete snadno a bezdrátově ovládat všechny příchozí hovory. Stejně tak s ním přeskočíte skladbu nebo zvýšíte či snížíte hlasitost.

Jediné tlačítko, multifukční možnosti
Zapojte kabel a poslouchejte ve dvou 
V případě potřeby na sluchátkách nechybí ani vstup pro kabel. Snadno tak můžete hudbu sami poslouchat bezdrátově a zároveň ji sdílet s někým dalším.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.