Madden NFL 12 (PS3) použité

Obrázek (24257)
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód040908
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Madden NFL 12 pokračuje v bohaté tradici herní série a nabízí fanouškům NFL realističtější zpracování než kdykoli předtím. Obsahuje všech 32 týmů, stadionů a hráčů populární ligy amerického fotbalu. Jedním z nejdůležitějších vylepšení je zbrusu nový systém srážek, který vám pomáhá udržet plnou kontrolu nad hráči až do okamžiku nárazu. Nový systém přidává přes 100 povedených animací nárazu, včetně čtyřiceti hromadných nárazů, ke zprostředkování intenzivnějších, silnějších i navazujících hitů.

Přes 100 obranných vylepšení umělé inteligence přináší tu nejchytřejší obranu v historii. Hráči v zóně i při osobní obraně optimálně rozpoznávají děj a reagují na něj, v případě potřeby dokáží samostatně uvažovat a reagovat nezávisle na taktických pokynech, což zajišťuje spolehlivější práci celého týmu. Hra nabídne také jednu z nejžádanějších funkcí vůbec, a to tvorbu vlastních herních plánů změnou existujících plánů, nebo tvorbou vlastního. K dispozici máte celkem 400 ofenzivních či defenzivních variant ze 75 jedinečných herních plánů.

Madden NFL 12 nabídne také 32 specifických týmových prezentací, včetně jedinečných týmových rituálů, maskotů a roztleskávaček. Přes 500 dynamických kamer pro vysílání z každého stadionu, dynamický střih a expertní NFL kameramany přímo na hřišti. Čekají na vás stovky vizuálních vylepšení ve všech oblastech hry, zahrnující vybavení hráčů, helmy, samolepky, fyziku míče, změny způsobené počasím, 3D trávu a nové specifické animace podtrhující osobnost každého z hráčů. Dále se můžete těšit na rozšířené soupisky, zcela nový systém skautingu nováčků či volné agenty. V režimu Superstar pak můžete vylepšovat vlastnosti své hvězdy v trénincích i zápasech.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.