Logitech MK330 (PC)

Obrázek
Dárek
Vaše cena na dotaz
Vaše cena na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód099245
PN920-003996
VýrobceLogitech
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
VideoPopis
Parametry a specifikace
Návod k produktu ke stažení
Popis

Bezdrátový set klávesnice a myši Logitech MK330


Jedná se o francouzský layout kláves (AZERTY) součástí objednávky jsou české polepky zdarma.


Pohodlné a výkonné řešení v podobě bezdrátové klávesnice a myši, které se vyznačují elegantními křivkami, kompaktní velikostí a komfortem bezdrátového používání. Klávesnice obsahuje multimediální klávesy, programovatelné klávesy a numerickou část zatímco bezdrátová myš disponuje přesným ovládáním polohy a stává se tak dokonalým partnerem na cestě ze zvýšení vaší produktivity. Tento set je prostě ideálním doplňkem vaší domácnosti nebo i kanceláře.

Bezdrátová klávesnice je pohodlné řešení pro každodenní práci s počítačem u vás doma nebo v kanceláři. Samozřejmostí jsou tiché klávesy s nízkým profilem, které jsou příjemné na dotek a téměř nehlučné. Na klávesnici najdete numerickou část pro snadné a rychlé psaní číslic.

Multimediální a programovatelné klávesy
Klávesnice disponuje ovládacími prvky multimédií díky kterým se velmi snadno dostanete na internet, váš e-mail nebo s nimi můžete ovládat přehrávání hudby či filmů. Kromě jedenácti multimediálních kláves můžete také využít 12 programovatelných kláves.

Ergonomický elegantní design bezdrátové myši
Myš nabízí dobrou kvalitu provedení, precizní snímání a jednoduchou instalaci a i při delší práci se dobře drží v ruce. Dvě tlačítka nenápadně zapuštěna do těla s rolovacím kolečkem, které umožňují otevření libovolného souboru či webové stránky bez zdržování se s rolovací lištou na okraji obrazovky. Klasická sestava tlačítek a kolečka jistě uspokojí většinu běžných uživatelů.

Jde to i bez drátů
Bezdrátové připojení technologií v pásmu 2,4GHz nabízí pohodlí volnosti pohybu bez obtížných kabelů a díky energeticky úsporné konstrukci se vyhnete starostem a výdajům za časté výměny baterií. Výdrž baterie činní cca až 24 měsíců u klávesnice a 12 měsíců u myši, takže zvládnete snadno náročné pracovní vytížení v kanceláři i doma.

UNIFYING přijímač
Jedná se o miniaturní přijímač až pro šest zařízení Unifying. Přijímač stačí jen zapojit a nechat být. Poté už můžete začít připojovat další myši a klávesnice k jednomu počítači. Tento přijímač je velmi praktický a nezabírá místo a další konektory, které tak můžete využít k připojení dalších periferií. Přijímač UNIFYING využívá bezdrátovou technologii 2,4 GHz, která nabízí pohodlí volnosti pohybu bez obtížných kabelů. Vychutnejte si volnost a pohodlí díky tomuto přijímači, který můžete nechat zapojený v zařízení nebo jej můžete zastrčit zpět do myši, takže nikde nepřekáží.

Klíčové vlastnosti
Sada bezdrátové klávesnice a myši v elegantním provedení. Kompaktní klávesnice je vybavena multimediálními a programovatelnými klávesami s numerickou částí. Myš má klasickou sestavu tlačítek spolu s rolovacím kolečkem. Bezdrátové připojení technologií v pásmu 2,4GHz nabízí pohodlí volnosti pohybu. Set disponuje UNIFYING přijímačem, který vám zabere jen jeden USB port, ale poskytne možnost zapojení až 6ti zařízení. Klávesnice je v provedení SK. Rozměry klávesnice 446,3 x 183 x 20,5 mm. Rozměry myši 59,8 x 99,5 x 38,6 mm. Váha klávesnice 570 g a váha myši 50,4 g. Prodloužená životnost u klávesnice až 24 měsíců a u myši až 12 měsíců.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.