Le Tour de France 2014 (PS4)

Le Tour de France 2014 (PS4)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód059727
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Ve hře Tour de France 2014 si zvolíte jednoho z oficiálních týmů, které se této prvotřídní zkoušky vytrvalosti účastní, a budete soutěžit jako jeden z jezdců o svatý grál: žlutý trikot! Vydejte se na průzkumný výlet po scenérii, rozhodněte o složení svého týmu a vyberte si závodníka, se kterým závod zahájíte. Pak už vás čekají tyto epické etapy hry: anglický venkov, cesta Londýnem kolem významných pamětihodností, dlážděná část v severní Francii, které se všichni závodníci obávají, kruté horské části nebo sólový závod s časem, který může rozhodnout o vítězi!

Hlídejte si energii během závodu, útočte, nastavte tempo pelotonu a kdykoliv vyměňte závodníka – to vše podle své vlastní strategie. Vydávejte svým závodníkům rozkazy: předej štafetu, chraň, odtrhni se, abys získal oporu pro poslední stoupání, dejte rozkaz ke sprintu svému kolegovi, aby vyhrál zelený trikot, nebo uzavírejte spojenectví se soupeři... v Tour de France 2014 je možné vše!

Nové animace, nové komentáře od komentátorů a sportovních expertů a také vylepšená grafika – díky tomu všemu se do Tour ponoříte ještě hlouběji. Nová hratelnost při jízdě z kopce, průzkum terénu a režim kariéry, kde můžete každý rok do svého týmu najímat nové závodníky, zaručují jízdu, která vám v této edici pro rok 2014 vezme dech!

Zúčastněte se výjimečné Tour de France 2014 a soutěžte o žlutý trikot!
Závoďte v adrenalinových etapách, ve kterých vyzvete ty největší šampiony
Realistická hratelnost, díky které se vžijete do kůže závodníka Le Tour!
Kompletní režim Pro Tour, ve kterém najímáte nové závodníky, aby vyhráli příští edici Le Tour