GoPro HERO5 Black Edition

GoPro HERO5 Black Edition
GoPro HERO5 Black Edition
GoPro HERO5 Black Edition
GoPro HERO5 Black Edition
GoPro HERO5 Black Edition
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód097036
PNCHDHX-502
VýrobceGoPro
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceGoPro
Popis

GoPro HERO5 Black Edition

Kvalitně zpracovaná a vysoce odolná akční kamera HERO5 Black Edition od legendární značky GoPro vás doprovodí na cestě za každým zážitkem. Umožňuje natáčení videí až ve 4K rozlišení i pořizování statických snímků díky 12Mpix fotoaparátu. Stabilizace se postará o hladké záběry i v případě natáčení z ruky. Moderní design ukrývá ve své kompaktní velikosti snadné a komfortní ovládání, a to prostřednictvím dotykového displeje či inovativně za pomocí hlasu. Konstrukce kamery samozřejmě umožňuje její použití i pod vodou, a to až do hloubky 10 metrů.

Fantastické video záběry ve 4K
S kamerou GoPro vás čeká perfektní obrazová kvalita v každém záběru. Dle libosti využijte buď 4K či Full HD rozlišení a zachyťte každý detail v těch nejlepších barvách a dokonalém kontrastu. Záběry navíc díky stabilizaci nejsou rozklepané, a to ať už natáčíte z ruky či za použití příslušenství.

Jedinečné fotografie mrknutím oka

Samozřejmostí je také kvalitní fotoaparát disponující rozlišením 12 Mpix, který vám zprostředkuje detailní a jasné snímky, které si jistojistě najdou místo v nejednom fotografickém albu.

Spolehlivý partner i ve vodě

Natáčejte, kdekoli se vám zachce, a to i pod hladinou vody. Model HERO5 Black Edition je perfektně voděodolný až do hloubky 10 metrů. Ty nejlepší momenty tak zachytíte v každém okamžiku.

Spolehlivý partner i ve vodě

Účelový design s příjemným ovládáním 
Jednou z vlastností kamery GoPro je její vysoká kvalita a odolnost, díky které vás doprovodí na cestě za jakýmkoli zážitkem. Její součástí je také dotykový displej, jenž zobrazuje veškeré potřebné nastavení a na kterém si snadno prohlédnete pořízené snímky. Své GoPro navíc můžete snadno ovládat i pomocí hlasu.

Snadná správa i okamžité sdílení
Mějte v ruce perfektní video okamžitě a bez čekání. Díky propojení kamery s GoPro aplikací si na svém chytrém telefonu snadno zobrazíte veškerý obsah a vybrané záběry se vám navíc samy spojí v jeden. Můžete je tak okamžitě sdílet do světa.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.