Farming Simulator 2012 3D (3DS)

Farming Simulator 2012 3D (3DS)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód042878
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Farming Simulator 2012 3D je přenosným vydáním populárního simulátoru pro Nintendo 3DS?.

Farming Simulator 2012 3D nabízí bohatý výběr strojů, vybavení a přívěsů od předních výrobců, to vše na Nintendo 3DS?. Ve hře můžete využívat zemědělské stroje od více než půl tuctu firem ? Deutz-Fahr, Krone, Horsch, Amazone, Lemken, Arcusin, Krampe či Vogel & amp; Noot.

Farming Simulator 2012 3D se obsahem podobá úspěšné PC hře. Kariéru virtuálního zemědělce začínáte na malé farmě, kterou můžete zvelebovat a již můžete přikupováním zemědělské půdy rozšiřovat. Titul je zároveň vylepšen o nové vybavení a velké stroje. V režimu kariéry, který obsahuje sekci pro finanční správu, budete čelit celé řadě různých agronomických problémů.

Chcete-li ve hře začít vydělávat, musíte pole nejprve obdělat radlicovým kultivátorem. V rámci co nejvyššího zisku musíte dbát na to, aby byla pšenice, kukuřice či řepka správně hnojena. Zralé obilí se pak balí do žoků, sváží a ukládá. K dispozici máte virtuálního asistenta, který vám poradí se zadanými úkoly, kde je třeba najednou použít více než jeden zemědělský stroj.

Rozsáhlý svět Farming Simulator 2012 3D můžete prozkoumat celý. Hned za vaším dvorem se nachází nejen mnoho zemědělských oblastí, ale i integrovaná silniční síť, která prochází celým krajem včetně malé vísky. Dynamický cyklus dne a noci napomáhá s optimálním prováděním zadaných úkolů a dodává celé simulaci na realističnosti.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.