Bullet Witch (X360) použité

Obrázek (16619)
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód031995
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
V hlavní roli zde najdete ženu. Jmenuje se Alicia a je to jediná bytost na světě, která jej ještě může zachránit. Příběh hry totiž vypráví o tom, jak Zemi postihla někdy mezi současností a rokem 2013 celá série dosti znepokojivých událostí, na jejichž základě svět upadl téměř do úplné do beznaděje. Alicia ale ví, jak se z toho dostat a má i potřebnou sílu, je to zkrátka Bullet Witch, čarodějnice ovládající zvláštní síly.

Jak a proč se jí stala, to už budete muset zjistit sami během hraní. Pomáhat vám v tom bude i hlas v její hlavě, tzv. Darkness, který vás bude svým způsobem směrovat. Alicia bude vybavena speciální zbraní, která některým z vás možná připomene na první pohled něco jako motorové létací koště, ale ve skutečnosti je to taková multifunkční záležitost, zvaná Gun-Rod a určená k eliminaci nepřátel - střelná zbraň a čarodějnická hůl v jednom. Pokud jde o tu první funkci, na začátku hry budete mít co do činění pouze s kulometem, ale později budete moci svou zbraň upgradnout na něco pořádnějšího a přidat k tomu třeba brokovnici, kanón, apod.

Přepínání mezi jednotlivými módy by mělo být snadné a jak už bylo řečeno, jde zároveň o čarodějnou hůl, tudíž můžete počítat rovněž s kouzlama, která dále vaše zbraně v nějakém smyslu upraví, například kulomet bude kropit ohněm, brokovnice vítr, apod. Munice bude pořád dost. Alicia má schopnosti ji neustále přičarovávat. Jen tu a tam jí budete muset dát na to čas, aby doplnila zásobníky a znovu nabila.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.