Air Conflicts: Pacific Carriers (PS4)

Air Conflicts: Pacific Carriers (PS4)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód070173
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Air Conflicts: Pacific Carriers je prvním a dosud (2015) jediným historickým arkádovým leteckým simulátorem pro nejvýkonnější herní konzole Sony Playstation 4 zasazeným do druhé světové války. Usaďte se do kokpitu a zažijte intenzivní letecké souboje z pohledu obou válečných stran.

Podporuje (ale nevyžaduje) PS4 kameru - snímá obličej a hlavu a podle toho se rozhlížíte v kabině letadla. Jen na PS4 navíc letadla ME109, Hawker Sea Hurricane nebo F6F Hellcat.

Ujměte se role Lucase Starka, odvážného vlasteneckého admirála z amerického námořnictva, který bojuje za ideály své země ve válce, která ho navždy změní. Tento konflikt budete moct prožít i z druhé strany v japonské kampani, ve které vystupuje Hideaki Hašimoto, odhodlaný japonský admirál, který touží podmanit si Pacifik a zajistit slávu svatému císaři Japonska i sobě samému.
Na začátku se ocitnete v roli velitele letadlové lodi v Pacifiku a ujmete se kontroly nad celou eskadrou letadel. Budete se mezi nimi takticky přepínat, starat se o množství munice a dobývat nebe i moře na takových místech jako třeba Pearl Harbour, Midway či ostrov Wake. Zapojte se do hluboké kampaně pro jednoho hráče nebo se utkejte s kamarády v napínavém soutěžním režimu pro více hráčů. Co nás ve hře Air Conflicts: Pacific Carriers na PS4 čeká?

Prožijte silný příběh Staňte se svědky dobrodružství admirála Lucase Starka a Hideakiho Hašimota, kapitánů letadlových lodí v Tichém oceánu během druhé světové války.
Braňte svou loď Ujměte se kontroly lodních věží v režimu Přeživší.
Usaďte se ve strážní věži Hledejte nepřátele a objevujte nové mise.

Ovládejte celé letky Místo toho, abyste ovládali jen jedno letadlo, můžete v příslušné misi ovládat všechna letadla v eskadře.
Náročná hratelnost Každé letadlo je možné vybavit jen určitým množstvím munice, takže se mezi jednotlivými letadly v eskadře musíte takticky přepínat.
Vyberte si zbraň Hra obsahuje celkem 3 letadlové lodě, 22 bitevních lodí a 13 letadel.