Zoo Tycoon 2: Ultimate Collection (PC)

Zoo Tycoon 2: Ultimate Collection (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód031088
Záruka24 měsíců
Zákazníci k tomuto zboží kupují
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Obsahuje všechny rozšíření: Extinct Animals, Marine Mania, African Adventure a Endangered Species.

Zoo Tycoon 2
Přináší vzrušení a zábavu při vytváření nejlepší, neuvěřitelně detailní zoologické zahrady nabízející nejrůznější zvířata, skvělé animace, ohromné množství nástrojů a objektů, jako jsou tématické stavby, příkopy nebo řeky. Oproti původní verzi byla významně rozšířena hratelnost tohoto titulu díky novému režimu přibližování a oddalování kamery od povrchu a prostorové grafice, která hráčům umožňuje ještě přesnější zobrazení akcí a návrh ještě kreativnějších zoologických zahrad.

Zoo Tycoon 2: Endangered Species (datadisk)
Datadisk pro populární budovatelsko-ekonomicko-naučnou strategii, který vám nabízí možnost starat se o více než tucet nejohroženějších zvířat na světě. Díky novým možnostem dopravy po parku mají návštěvnicí a tím logicky i hráč možnost dostat se zase blíže k samotným zvířatům, nebo jejich klecím a výběhům. To všechno samozřejmě bez narušování jejich poklidného života.

Zoo Tycoon 2: African Adventure (datadisk)
Udělá z vaší zoo Africké safari. Na tomto datadisku najdete úžasná zvířata, která žijí na africkém kontinentu. Nové mapy z legendárních afrických lokací. Nové budovy, scenérie a kampaně.

Zoo Tycoon 2: Extinct Animals (datadisk)
Doposud největší datadisk k oblíbené budovatelské sérii, tentokrát s vyhynulými druhy, mezi nimiž spatříte např. 12 dinosaurů, ptactvo, šavlozubého tygra a samo sebou nachybí ani Tyranosaurus Rex.

Zoo Tycoon 2: Marine Mania (datadisk)
Vybudujte si svůj vlastní vodní park s 20 různými vodu milujícími živočichy od mírumilovného tučňáka až po nebezpečného žraloka. Čekejte spoustu nových budov a vybavení na vodní téma a stejně tak novou dávku zábavy.