XIII Century: Smrt, nebo vítězství (PC) použité

XIII Century: Smrt, nebo vítězství (PC) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód031876
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
XIII Century: Smrt, nebo vítězství je 3D RTS hra, která hráče přenese do středověku - světa vznešených králů, nemilosrdných nómandů, udatných skutků a válek.
Hráči mají možnost si, v roli jednoho z nejslavnějších vůdců 13. století, vyzkoušet pevnost svého meče se sousedními národy a zapsat tak své jméno do historie. K dispozici budou mít několik hratelných stran včetně Francouzů, Angličanů, Němců, Rusů, Španělů a dalších. Hra obsahuje 5 kampaní, které zahrnují nejznámnější boje této doby.
XIII Century: Smrt, nebo vítězství nabízí rozsáhlé boje s tisíci jednotkami shromážděnými v jednom okamžiku na bojišti a umožňuje tak hráčům prověřit si své schopnosti středověkého vůdce.
Hra XIII Century: Smrt, nebo vítězství věrně zobrazuje nejen jednotlivé jednotky a jejich chování během boje, ale i terén bojů. Nabízí také možnost správného nastavení složení armády pro každou specifickou bitvu.
Vlastnosti
- Přes 30 bojů v 5-ti kampaních. Slavné boje, které změnily tvář středověké Evropy: bitva u Bouvines (27. července 1214), bitva u Falkirku (22. červenec 1298), bitva u Las Navas de Tolosa (16. červenec 1212), bitva u jezera Peipus (5. dubna 1242) a mnoho dalších.
- Hra dodatečně obsahuje několik bitev, které se v PC hře nikdy neobjevily jako je bitva u Gelheimu (2. července 1298), bitva u Taillebourg (22. července 1242) a další.
- Rekonstrukce dle opravdových historických záznamů. Zobrazení skutečných podmínek slavných bitev včetně prostředí, dne události a aktuálního počasí.
- Autentické erby evropské šlechty. Přes 60 slavných historických postav, mezi nimiž nechybí Philip II Augustus, Frederick II of Hohenstaufen, Edward I, Alexander Nevsky, Daniil Galitsky, Simon de Montfort, William Marshal a mnoho dalších.
- Desítky typů jednotek: udatní rytíři, kavalérie, pěšáci, lučištníci, válečníci se sekerami a samostříly, vrhači kopí a mnoho dalších.
- Národnostní zvláštnosti jednotlivých vojsk: francouzští rytíři neznají soupeře v boji na koni, velští lučištníci jsou experti v boji v lese, mongolská kavalérie je rychlá jako blesk, italští válečníci se samostříly jsou nejlepší střelci v Evropě atd.
- Zbraně, armády a vybavení rytířů je vytvořeno dle dochovaných histrorických písemností a specifik.
- Jedinečný systém boje čítá 80 nastavení a vlastností, které nabízí jedinečnou autentičnost středověkého boje v jednotlivých úrovních.
- Zpracovnání grafiky vytvořeno s maximální vystříbeností a technicky možnou věrností.