Xiaomi držák na mobil pro Xiaomi Mi Electric Scooter

Obrázek
299 Kč 247 Kč bez DPH
Za nákup tohoto produktu lze získat:598 bodů
Tento produkt lze získat za:29 900 bodů
Skladem
Osobně v Mostě:zítraPřepravní společností:středa 8.12
Kód171953VýrobceXiaomiZáruka24 měsíců
Parametry a specifikace
Obalanglicky
Popis

Skvělý parťák pro každého cyklistu! Do umístíte mobilní telefon, nastavíte si například GPS navigaci a můžete vyrazit na výlety po krajině. Držák je velice praktický, mobilní telefon nemusíte přidržovat v ruce a zamezíte tím možnému nebezpečí pádu, ať už vašemu, anebo mobilního telefonu.

Jak připevnit držák mobilu na kolo?

Nejdříve připevněte samotný držák na tyč u řídítek. Pomocí šroubovacích koleček na držáku, držák pořádně utáhněte. Nabízí se možnost nastavit si otočení držáku, lze ho otáčet o celých 360°. Pokud budete mít zvolený úhel otočení, opět pořádně pomocí šroubovacích koleček utáhněte otočný kloub.

Pak už jen umístěte mobilní telefon mezi čtyři pevné úchytky. Výhodu celého držáku je to, že si můžete nastavit vámi požadovanou velikost podle vašeho telefonu, v rozmězí velikosti telefonu od 3,5 až 6 palců. Rozměry držáku při největším roztažení na délku jsou 18,5 cm a na šířku 9,5 cm. Rozměry držáku při nejmenším roztažení na délku jsou 12 cm a na šířku 6 cm. Roztahování úchytů se ovládá pomocí zadního šroubovacího kolečka. Utáhněte zadní kolečko co nejpevněji, tak aby mobil držel mezi úchyty.

Mobilní telefon je zasazený do držáku a držák je pořádně připevněný k řídítkům? Pokud ano, jste připraveni na cestu!

Popis

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08