WRC FIA World Rally Championship 3 (PC)

WRC FIA World Rally Championship 3 (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód074547
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Rallye série WRC byla odsuzována kvůli grafice, ale pod kapotou se skrývala solidní hra. Italští tvůrci si řekli, že s tím něco udělají, a tak třetí díl staví na úplně nové technologii.
Co se týče samotné hry, těšit se můžete na 50 oficiálních týmů z různých kategorií závodů, včetně Třídy 2, Třídy 3 a také tzv. Super Special Stages.
WRC 3 přináší mnoho změn, tou nejdůležitější je nový Spikeengine, který podporuje částicové efekty a realistické nasvícení objektů.
Změnou projdou i modely aut, který se znatelně přiblíží k reálným vozům. Nebudou chybět nové tratě, prostředí a mnoho dalšího.
Připravte se na novou změnu, připravte se na adrenalin!
Hlavní rysy:
Oficiální licence - Užijte si všechen oficiální obsah z FIA World Rally Championship 2012, včetně všech hlavních týmů, automobilů, lokalit a spousty exkluzivního obsahu,
například Rallye Monte-Carlo a testovacího automobilu Volkswagen Polo R WRC.
Vylepšená grafika – Ve WRC 3 byly všechny grafické aspekty kompletně přepracovány, aby si mohli hráči vychutnat co nejlepší zpracování rallye.
Zbrusu nový Spikengine – Objevíte nové světelné efekty, stínování, a částicové efekty zprostředkovávající maximální úroveň realizmu.
Nechybí ani nové povrchy a systém sledování povětrnostních podmínek.
Nový kariérní režim – Jde o největší a nejzábavnější část WRC 3.
Jedná se o mix závodní hry a prvků řízení, při nichž si hráč přizpůsobí auta a tým, což dále posiluje pocit interaktivity a sounáležitosti s dějem.
Zbrusu nový režim Challenge – postavte se před plnění různých cílů nebo konkrétních speciálních manévrů!
Reálné zvuky – Nový engine umožňuje rozdílné ovládání herních zvuků a efektů. Zvuk veškerých automobilů byl živě zaznamenán mikrofonem ve vozidlech, abyste ho slyšeli stejně jako samotní řidiči.
Komplexní fyzikální model – Hra bude obsahovat přesný aktualizovaný fyzikální model, abyste pocítili stejné emoce, jako řidič skutečného závodního vozu WRC.
Ačkoli je chování automobilu na trati opravdu blízko k realitě a dává zkušeným uživatelům velmi precizní zpětnou vazbu, nabízí sadu pomocných prvků (automatická brzda, automatická převodovka,
asistenci brzd, nápomocnost stability a nastavení úrovně fyzického poničení), které umožňují začátečníkům vychutnat si kompletní RZ i celou hru, aniž by museli stoprocentně zvládnout všechny složitosti ovládání.
Několik režimů online pro závodění a porovnání vašich schopností s ostatními uživateli dále rozšiřuje zábavu i herní dobu.