Worms Revolution Collection (PS3)

Worms Revolution Collection (PS3)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód054939
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Ztřeštěná akce agresivních kroužkovců přichází i na PlayStation 3™!

Worms™ The Revolution Collection představuje dosud nevídané shromáždění všemi milovaných zahradních granátníků. Obsahuje Worms™ Revolution, nejnovější titul veleúspěšné tahové série a všechny tři balíčky DLC – a jako bonus i hru Worms™ 2 Armageddon se všemi pěti 5 balíčky DLC. V rukou držíte přes patnáct let klasického herního masakru, zabalených v tajemné bedně a zapečetěné láskyplným šťouchancem!

Obsahuje
Worms™ Revolution
Worms™ Revolution je nejnovější hrou klasické tahové strategie. Je napěchovaný vzrušujícím obsahem a překrásnou 3D grafikou, přičemž si stále zachovává dvourozměrnou hratelnost, kterou fanoušci tolik milují. Představuje dynamickou vodu, výbušné předměty v terénu a 4 různé třídy červů, ze kterých můžete vybrat a díky kterým můžete upravit zápas podle svých představ!

Worms Revolution přinášejí širokou škálu anarchistických přídavků – více misí pro jednoho hráče, více hádanek, více možností úprav a... více červů! Obsahuje všechny tři balíčky DLC, takže toto balení je opravdu kompletní!

Worms™ 2 Armageddon
Worms™ 2 Armageddon posouvají hranice komiksového násilí na zcela novou úroveň díky úchvatné nové grafice a arsenálu apokalyptických zbraní. Představuje superovečku, napalmový nálet, zemětřesení a legendárního betonového oslíka. Worms™ 2 Armageddon je cvičení v extrémních popravách! Obsahuje pět rozšíření, která byla dříve v prodeji pouze samostatně, takže tuto plechovku červů nebudete chtít nikdy zavřít!