World of Tanks: Combat Ready Starter Pack (X360)

World of Tanks: Combat Ready Starter Pack (X360)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód075675
VýrobceMicrosoft
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceMicrosoft
Popis

Tato hra vyžaduje internetové připojení + registraci členství Xbox Live.

Hra World of Tanks: Xbox 360 Edition je první hrou typu akční MMO pro konzole, která je založena na principu hraní zdarma (free-to-play) a soustřeďuje se na souboje týmů obrněných vozidel.

Součástí Starter Packu je:
- 200,000 stříbrných
- 1500 zlaťáků (v hodnotě 150 kč)
- upgrade účtu na "premium" po dobu 3 dní čímž získáte o 50% více stříbrňáků a zkušenosti z každé bitvy
- 1 měsíc zlatého členství "Xbox Live Gold", díky kterému můžete hrát hry online, včetně World of Tanks. Navíc získáte 2 plné hry zcela zdarma (nutno najít na www.xbox.com v sekci Games with Gold a poté v Xboxu stáhnout zdarma)
- německý prémiový tank 2. úrovně Pz 38H, můžete tak rovnou začít bojovat i bez levelování a navíc prémiový tank má vyšší zisk stříbrňáků než standardní tank.

Od svého vydání na platformě PC v roce 2010 je hra World of Tanks místem epických bitev s historicky přesnými kopiemi obrněných vozidel z celého světa. Nyní tyto bitvy přichází také na konzoli Xbox 360. Přidejte se k nám ještě dnes a vyzkoušejte si, jaké je řízení několikatunových monster vybavených smrtonosnými kanóny zdarma!

Masivní týmové bitvy:
Přestože každý hráč za řídicími pákami sní o tom, že se stane tankovým esem a hrdinou dne, vyhrát je možné pouze díky týmové spolupráci se spojenci. Až 30 tanků najednou, rozdělených do dvou týmů, bude soupeřit o převahu na více než 10 vysoce propracovaných mapách. Splňte svůj bojový úkol a společně se spoluhráči budete moct provést nezastavitelný útok proti nepřátelům!

Vylepšujte a upravujte své tanky:
Začněte s malými, ale odolnými vozidly 1. úrovně a propracujte se až na vrchol obrněných konstrukcí na 8. úrovni. Vylepšujte děla, věže, motory a další vybavení a proměňte svůj již mocný bojový stroj ve skutečného zabijáka. Zabojovat si můžete ve více než 100 různých tancích, z nichž všechny mají své jedinečné silné stránky a herní styly.

Několik herních režimů:
Hra World of Tanks nabízí tři různé herní režimy: standardní bitva, střetnutí a útok. Standardní bitvy představují zběsilé akční scénáře, ve kterých se oba týmy snaží obsadit základnu toho druhého. Střetnutí obsahují pouze jednu základnu, kterou lze zabrat, a oba týmy o ni musí bojovat do posledního tanku. Útok je druh bitvy, ve kterém útočníci divoce napadají obránce chránící svou jedinou základnu.