Virtua Tennis 2 (PS2)

Virtua Tennis 2 (PS2)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód072962
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Vyberte si ze 16 mužských a ženských tenisových hráčů zařazených v mezinárodních žebříčků a soutěžte ve dvouhře, čtyřhře i smíšené čtyřhře! Režim World Tour Vám umožňuje vytvářet a trénovat hráče, vytvářet unikátní partnerské dvojice pro čtyřhru a zúčastnit se řady prestižních turnajů.

Prelobujte, presliceujte a presmečujte si cestu k vítězství s intuitivním ovládáním pick-up-and-play navrženým s ohledem na všechny úrovně hráčů. Jen nezapomeňte sledovat míček.

  • Intenzivní zážitek ze čtyřhry ve hře Virtua Tennis 2: Sega Professional Tennis Vás může zaměstnat natolik, že si nevšimnete velké množství krásné renderovaných stadionů a různé hrací povrchy. Připravte se vybrat své rakety a udržet míč na PlayStation 2 kurtu pro nejintenzivnější tenisovou akci jakou jste dosud viděli!
  • Vyberte si ze 16 mužských a ženských tenisových hráčů zařazených v mezinárodních žebříčků včetně: Venus Williams, Serena Williams, Lindsay Davenport, Magnus Norman, Patrick Rafter, Jevgenij Kafelnikov, Mary Pierce, Ai Sugiyama, Aranxta Sanchez-Vicario, Alexandra Stevenson, Carlos Moya, Tim Henman, Cedric Pioline, Tommy Haas, Thomas Enqvist a Monica Seles.

Soutěžte ve dvouhře, čtyřhře a smíšené čtyřhře až ve čtveřici s rodinou, nebo kamarády.

Režimy Tournament, Exhibition a World Tour.

Vytvořte a trénujte hráčů a zúčastněte se s nimi turnajů, kde budete soutěžit proti nejlepším soupeřům z celého světa abyste se stali jedničkou světového žebříčku.

Neuvěřitelně realistická kamera a zpomalené záběry na kurtech s různými povrchy.