Up! The Videogame (PC)

Up! The Videogame (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód040632
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Riding Star (PC)
Skladem > 5 ks
99,0 Kč81,8 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Hra "Vzhůru do oblak" přináší exotické dobrodružství, jehož hlavním hrdinou je Carl Fredricksen a jeho mladý pomocník, průzkumník divočiny Russell, kteří se vydají na cestu do dosud neprozkoumaných džunglí Jižní Ameriky.

Budete moci ovládat čtyři hlavní postavy z filmu – Carla, Russella, roztomilého psíka Duga a prehistorického ptáka Kevina. Hru můžete absolvovat sami, nebo ji celou projít s kamarádem v kooperativním režimu. Čeká vás krásné nové prostředí, zrádná džungle plná nástrah, bitvy s nebezpečnými nestvůrami i cesty po kluzkých svazích u Amazonky.
Hra obsahuje i čtyři multiplayerové režimy včetně epické úrovně, ve které se mohou střetnout až čtyři hráči a utkat se ve vzdušných soubojích. Vylepšováním Russelových odznaků a dokončováním Carlovy knihy si zpřístupníte nový herní obsah a další zajímavá vylepšení


» Vlastnosti produktu
» Prozkoumejte všech 27 úrovní, které se odehrávají v džungli, v jeskyních, v kamenitém terénu, u vodopádů i na Muntzově létajícím stroji.
» Cestou dávejte pozor na nebezpečné rostliny i zvířata, která vám mohou znepříjemnit život.
» Změřte své síly ve vzdušných soubojích, v rychlých honičkách unikejte zlým psům, spolu s exotickými zvířaty (jako jsou například krokodýli, jaguáři či anakondy) se zapojte do rozsáhlých bojů s bossy a v závěrečné úrovni porazte i hlavního padoucha Muntze.
» Vychutnejte si všechny vymoženosti hry pro jednoho i více hráčů: proběhněte ji sami, nebo přizvěte kamaráda a vyzkoušejte kooperativní režim pro 2 hráče. Překonávejte překážky a všechny nástrahy různých prostředí.
» Okuste, jaké to je procházet se po kamenech, v závratných výškách nebo nad zurčícími řekami. A nepodceňujte přitom ani počasí.