Unreal Tournament (PS2)

Unreal Tournament (PS2)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód051119
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Alter Echo (PS2)
Skladem 5 ks
219 Kč181 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Hra pro Playstation 2 Unreal Tournament. Jedinečný zážitek ze HRY JEDNOHO HRÁČE, jaký jinde nezažijete! Veďte svůj tým "botů" (virtuálních týmových kamarádů) proti nejvražednějším gladiátorským botům v galaxii a staňte se Velkým Unreal Mistrem.

V režimu HRY VÍCE HRÁČŮ na vás čeká akce, na kterou hned tak nezapomenete. Ujměte se botů a/nebo lidí ve hrách CAPTURE THE FLAG (Zajetí vlajky), ASSAULT (Útok), DOMINATION (Nadvláda) a nových variacích režimu DEATHMATCH (Souboj), které NEVYŽADUJÍ PŘÍSTUP NA INTERNET. 50 ÚROVNÍ BOJŮ, každá je naprosto špičková.

Galeona, egyptské hrobky, ponorky, rychlodráhy, vesmírné zámky a mnoho, mnoho dalšího! V režimech jednoho i více hráčů lze hrát on-line i off-line. Tyto úrovně zvedají standard 3D akčního prostředí.

Více než 10 zbraní - každá s dvojitým režimem palby - k vašim službám. Převezměte ŘÍZENÍ hry. Trénujte boj v režimu nováčka (NOVICE) a využívejte hlasem doprovázené výukové úrovně (TUTORIAL LEVELS).

V úrovni HARDCORE se můžete opájet rychlostí, větším poškozením a vůbec větší silou. Snadné k nastavení i hraní! Ať už jste ostřílený VETERÁN on-line hraní nebo úplný NOVÁČEK, myší ovládané dobře známé rozhraní hry Unreal Tournament vám pomůže začít hrát během pár minut.