TMNT: Teenage Mutant Ninja Turtles (PC) použité

TMNT: Teenage Mutant Ninja Turtles (PC) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód040745
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Nová TMNT hra používá stejně temné a nebezpečné prostředí a dobrodružné téma jako nový film Teenager Mutant Ninja Turtles CGI, vyvinutý společnostmi Image Animation Studios a Mirage Licensing. Příběh TMNT se odehrává v New York City, které je sužováno tajemnými zlotřilci a neznámými nepozemskými příšerami. Želvy zažijí svou největší zatěžkávací zkoušku jednak jako hrdinové a jednak jako rodina, když Raphael, Donatello a Michelangelo ztratí z očí svůj cíl a musí bojovat, aby si udrželi svou jednotu a disciplínu jako ninjové. Teď závisí všechno na Leonardovi a důvěryhodné otcovské postavě Sprintera, kteří musí opět spojit bratry a osvobodit New York City on zlé síly, která číhá za každým rohem.

Hra nabízí:
- Hrajte se všemi čtyřmi želvími postavami - Leonardo, Raphael, Donatello a Michelangelo mají všichni vesměs jedinečné bojové techniky a speciální útoky.
- Zažijte CGI film doma - Hra je založena na filmu, takže se můžete setkat se všemi důležitými postavami,protivníky i prostředími.
- Týmové boje - Nejprve budete hrát hru pouze s jednou postavou, ale až se spojíte se svou rodinou, otevřou se vám nové možnosti: boje v týmu se spojenými technikami a kombinacemi útoku.
- Vzrušující akční zážitek - Akrobatické skoky přes střechy, šplhání na vysoké stěny mrakodrapů, potápění v odpadním kanále, akční skoky o tyčích, let s vrtulí za pomoci nunchaku a mnoho dalšího.
- Speciální bonusový materiál - Někteří protivníci z originální komiksové knižní série vystupují ve hře exkluzivně jako „hostující herci“.