TinTinova Dobrodružství (PC)

TinTinova Dobrodružství (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód037141
PNedice Exclusive
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Ve hře se chopíte role Tintina, neohroženého reportéra a hrdiny z akcí nabitého filmu Tintinova dobrodružství od Stevena Spielberga. Hra byla vyvíjena v úzké spolupráci s filmovým týmem, a tak může nabídnout autentický zážitek z okouzlujících prostředí a postav filmu.

Na hráče čeká nekončící akce a dobrodružství při vyšetřování záhady století, které je může přivést k jednomu z největších potopených pokladů světa. Putování ale nebude snadné, a tak se hráči spojí s mazaným psem Filutou a nabručeným kapitánem Haddockem, aby porazili chamtivé sběratelé umění, praštěné překupníky zbraní a další padouchy, kteří se snaží odhalit pravdu o Tajemství Jednorožce. Zažijte dobrodružství a exotická prostředí z akcí nabitého filmu

Hrajte za Tintina, Filutu, kapitána Haddocka nebo tři další postavy s unikátními osobnostmi a dovednostmi.
Procestujte svět a objevte více než 20 prostředí nejen z filmu. Těšit se můžete na loď kapitána Haddocka Karaboudjan, měsícem osvícené pouště severní Sahary, exotické město Bagghar a další.
Užijte si nekonečnou zábavu sami nebo s přáteli
Hrajte sami a prožijte znovu hlavní okamžiky filmu v různých podobách od skákání přes šermířské souboje po pilotování letadla.
Sdílejte zábavu v kooperativním režimu pro 2 hráče. Spojte se s přáteli a společně přijďte všem záhadám na kloub! Experimentujte s novými schopnostmi svých postav, sbírejte poklady, získávejte převleky a odemykejte nové mapy.
Soutěžte v režimu výzvy. Chcete-li se zapotit, zahrajte si proti počítači několik speciálně navržených výzev.
Pestrá škála hratelnosti nabízející něco pro každeho.
Pilotujte letadlo skrze zuřící bouři, řiďte sajdkáru v pouštních kaňonech, proplavte podzemními jeskyněmi, utkejte se v šermířském souboji s rytířem ze 17. století a vyřešte hádanky na stopě neuvěřitelného pokladu! Jak budete získávat různé indicie od předků kapitána Haddocka, můžete se těšit na hru v současnosti i minulosti.

Vysoce kvalitní hratelnost a grafika:
Hra je vyvíjena již rok a půl v úzké spolupráci s filmovým týmem a nabídne vysoce kvalitní grafiku, prostředí, postavy i hratelnost, které půjdou ruku v ruce s inovativní grafikou a produkcí filmu.