Thrustmaster T.Flight U.S. Air Force Edition (PC/PS4/XONE/SWITCH)

Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek
Obrázek (3)
Vaše cena na dotaz
Vaše cena na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód100107
PN4060104
VýrobceThrustmaster
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Robustní herní sluchátka Thrustmaster T.Flight U.S. Air Force edice, šedo-černá

Robustní herní sluchátka Thrustmaster T.Flight U.S. Air Force jsou výkonná herní sluchátka navržena na počest pilotům Air Force. Design sluchátek je inspirován opravdovými leteckými sluchátky, takže jsou sluchátka 100 % výkonná, odolná, ale zároveň i mimořádně pohodlná.

Navíc jsou sluchátka také vlastníkem oficiální licence U. S. Air Force. Z tohoto důvodu jsou sluchátka vhodná při hraní v leteckých simulátorech.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • robustní, ale i přesto pohodlná konstrukce
  • odnímatelný, jednosměrný mikrofon
  • 50 mm měniče
  • licence U.S. Air Force

Reálné zvukové efekty

Precizně vyladěné 50 mm analytické měniče zajišťují mimořádně jasný a přesný akustický přenos zvuku bez jakéhokoliv přebuzení.

Díky stabilní frekvenční křivce, optimalizované pro herní sezení s perfektní rovnováhou mezi basy, středními a vysokými tóny, poskytuje zvukovou zpětnou vazbu, přesně tak, jak zamýšleli vývojáři her.

Jednoduše s těmito sluchátky se hraní posouvá ihned na vyšší úroveň.

Bytelná konstrukce

Sluchátka jsou i přes bytelnou konstrukci mimořádně pohodlná. O komfort při nošení se starají 25mm tlusté náušníky z paměťové pěny s gelovou vrstvou a široká čelenka, která pohodlně sedí na hlavě.

Navíc díky velkým náušníkům vzniká dokonalá izolace, kdy vy nerušíte okolí a zároveň nevnímáte ani vy rušivý okolní hluk. Můžete se tak snáze soustředit na herní výkon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odnímatelný a citlivý mikrofon

Jak již bývá u herních sluchátek zvykem, i tyto jsou vybaveny výkonným, a hlavně citlivým jednosměrným mikrofonem, který je konstruován tak, aby snímal pouze váš hlas. To vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení anebo vám to usnadní jakoukoli on-line komunikaci s okolím.

Kromě toho lze mikrofon různě nastavovat tak, aby se snáze přizpůsobil každé velikosti a tvaru hlavy. V případě potřeby můžete mikrofon také zcela odpojit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché ovládání

Hlasitost sluchátek lze rychle a jednoduše upravit přímo na jedné z mušlí sluchátek zatímco hlasitost mikrofonu a možnost jeho ztišení lze nastavit na designovém in-line ovladači umístěném na kabelu sluchátek.

Klíčové vlastnosti

Robustní, a i přesto velmi pohodlná herní sluchátka s oficiální licencí U. S. Air Force. 50mm analytické měniče. 116 +/-3 dB SPL výstup pro korekci zkreslení. 25mm tlusté náušníky z paměťové pěny s gelovou vrstvou a široká čelenka. Vyměnitelné podložky pro personalizaci sluchátek. Odnímatelný, jednosměrný mikrofon s možností přizpůsobení pro každou hlavu. Ovladač hlasitosti na mušli a ovladač mikrofonu na kabelu. 3m dlouhý kabel.

Kompatibilita sluchátek s PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC a Mac. Dále pak s Nintendo 3DS, PS Vita a s tablety a smartphony. To vše díky 3,5 mm jack konektoru.