The Sims 3: Studentský život + The Sims 3: Údolí Draků (PC/Mac)

The Sims 3: Studentský život + The Sims 3: Údolí Draků (PC/Mac)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód055231
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Studenký život:
Simíci se mohou těšit na něco, co dosud ještě nezažili! Univerzita nabízí celou řadu nových příležitostí: od společenských konexí až po kariérní růst. Váš Simík objeví nové způsoby učení například během různých školních aktivit či specifické práce v rámci svého studijního oboru! Studentský život ale není jenom o studiu. Můžete protestovat nebo flirtovat u táboráku, protože i mimo přednášek ve studentském spolku se toho ještě máte hodně co učit. Nová místa, jako jsou bowlingová herna nebo SimBurger, a nové aktivity, mezi nimiž nechybí hraní džus-pongu a sprejování na zdi, přinesou vašim Simíkům nezapomenutelné zážitky!

Staňte se vynikajícími studenty
Když máte v rámci každého studijního obor speciální projekt, bude vás učení hned víc bavit: jako studenti komunikace budete moci vysílat vlastní pořad v rádiu a jako mladí vědci si sestavíte kostru člověka. Simíci se budou učit i mimo školu během školních aktivit, na přednáškách ve studentském spolku a při účasti na společenských akcích.

Připravte se na pořádné pařby!
Učebnice a studijní skupiny jsou sice nedílnou součástí studentského života, ale někdy si Simíci prostě potřebují i trochu zapařit! Na univerzitě se můžete báječně bavit u táboráků na břehu jezera až po pití džusu ve stojce na bečce na kolejích.

Vytvářejte si konexe
Na vysokoškolské půdě jsou tři společenské skupiny: mimoni, rebelové a sporťáci. Pokud se k některé ze skupin přidáte, čekají vás jedinečné výhody v podobě nalezení vysněné práci nebo zisku některé extra vlastnosti.

Hovoří činy, ne slova
Stejně jako ve skutečnosti, i zde mají rozhodnutí Simíků na vysoké škole, v mezilidských vztazích a ve společnosti dopad na všechny oblasti jejich života.

S diplomem v kapse jdou věci lépe! Jako absolventi univerzity se díky častějšímu povyšování rychleji propracujete na vrchol své profese a výhodu budete mít i ve vyšší nástupní pozici. Stane-li se váš Simík legendou ve své společenské skupině, může dokonce získat i vysněnou práci znalce umění, agenta sportovců nebo vývojáře videoher!

Prozkoumejte celou vysokou školu i město. Hoďte strike na bowlingu, zaflirtujte si s obsluhou v kavárně Dobře pražené zrnko nebo si prolistujte časopisy a knihy kreslených příběhů v Keithových komiksech. Čeká na vás úplně nové město, univerzita a její areál, které můžete prozkoumat.

Údolí Draků:
Od chvíle, kdy toto poklidné město terorizovali dospělí draci, už uběhla pěkná řádka let, ale to neznamená, že je všem dnům konec. Elfí Simíci z Údolí draků neustále pracují na tom, aby byla jejich armáda bojeschopná, občané připraveni na jakoukoliv katastrofu a aby jejich technologie zabraňující růstu dráčat nepřestala fungovat. Na nebesích se zatím žádná hrozba neobjevila, ale na zemi se přiostřuje konflikt mezi rodinou Mithrilenových a O’Connellových, které spolu zápolí o ovládnutí města. Jde o souboj mezi tradicí a pokrokem. Na čí stranu se přidáte?

Nezavírejte oči před skutečností!
Všichni si tu jen tak chodíte a nosíte si s sebou dráčata, jako by to byli nějací mazlíčci. Copak vůbec nic nechápete? Teprve jsme se začali zotavovat, sotva jsme opravili město zničené útoky původních draků! O’Connellovi do našeho města připluli a naučili nás draky krotit. Od té doby je následujeme! Byli jsme to ale my, Mithrilenovi, kteří město už od nepaměti ochraňovali! Nenechte se od nikoho zmást. Jen se na ty draky podívejte! Sice jsou to možná mláďata, ale každé z nich umí opravdu pořádné ničemnosti! Může to skončit jen jediným způsobem. Tragicky. My vám můžeme pomoci. Rodina Mithrilenů zná vaše způsoby, tradice i vaši lásku k zemi. Nechte nás, abychom vás dovedli do bezpečí dřív, než bude pozdě.

Starostou by měl být opět Mithrilen
Dřív než bude pozdě!