The Settlers: Dědictví Králů - Zlatá Edice (PC)

The Settlers: Dědictví Králů - Zlatá Edice (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód019983
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Nové pokračování série strategií The Settlers. Tentokrát v novém slušivém grafickém kabátu. Staré císařství sjednocené králem Keronem Moudrým se rozpadlo pod krutou vládou krále Modreda.

Temný stín se snesl na celou zemi. Lidé dělají co se dá, aby přežili. Zatímco Mordredovi vojáci horečnatě prohledávají zem, aby našli Keronova následníka. Doposud však jeho skrýš neobjevili... Od těch časů uplynulo již mnoho let. Ale nyní se v malé vesnici Thalgrund dozvěděl jeden mladý muž od své umírající matky o svém pravém osudu a minulosti; stojí před ním nelehký úkol, neboť jako právoplatný dědic trůnu, může znovu obnovit Staré císařství a osvobodit jej od Mordredovy krutovlády. Na své pouti nalezne spoustu spojenců, ochotných dát v sázku i svůj život, aby mladému hrdinovi pomohli roztříštěné císařství sjednotit.

V GOLD edici najdete kompletní Settlers: Dedictví králů, včetně datadisku a to v českém jazyce. Přeloženo a otitulkováno je úplně vše mimo dabingu. Ten je v původní anglické verzi.

- Dynamické povětrnostní podmínky, které hru ovlivňují.
- V nabídce najdete až 70 různých budov, pomocí kterých proměníte pustinu v zemi plnou života.
- Využívejte 6 hrdinů a vojenské jednotky pro svá strategická rozhodnutí.

Datadisk:
- Velte 3 novým hrdinům ve 20 nových misích.
- Mosty nabízí nové strategické možnosti.

Díky editoru map nyní můžete tvořit vlastní mise!

Systémové požadavky: Win:98 SE / ME / 2000 / XP, procesor 1GHz, 256 RAM, *3D grafické karty 100% kompatibilní s DirectX 9.0c : ATI Radeon 8500, NVIDIA GeForce2 nebo lepší. Více se dozvíte na www.thesettlers.com, CD ROM.