The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun (Wii)

The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun (Wii)
Vaše cena s DPH179 Kč
Vaše cena bez DPH148 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:358 bodů
Tento produkt lze získat za:17 900 bodů
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
pozítří
Přepravní společností:
úterý 27.6
Kód056100
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Herní žánrAkční adventury
Jazykové verzeAnglická verze (dabing), Anglický obal a manuál
Obraz a zvukDolby Pro Logic II, EDTV / HDTV - podpora HDTV pro Nintendo Wii
Vlastnosti hry1 hráč (pouze) offline
Doporučený věk12+
Popis
Převezměte kontrolu nad Zakom a rodinou Saturday, vědeckými průzkumníky, kteří se věnují objevování a ochraně tajných artefaktů a tajemných bytostí známých jako Cryptids. Pomocí Zakovi unikátních schopností bojujte s nepřáteli, přejíždějte přes vzrušující prostředí a hledejte a shromažďujte více než 30 nikdy před tím neviděných Cryptidov a zaznamenejte si jejich detaily ve své vlastní Cryptipedii. Řešte zábavné hádanky, najděte ukrytých Cryptidov a objevujte nové cesty během soubojů s podlým VV Argos a jeho spiknutím jak ovládnout Cryptidov a vládnout světu.

Hratelné postavy, včetně celé rodinu Saturday-Zak, Drew, Doc, Doyle a jejich zvířecí miláčkové Cryptids, Zon, Komodo a Fiskerton.

Použijte Zakovi unikátní síly na ovlivnění Cryptidov a zažijte desítky různých stylů hraní a schopností. Odrazte nepřátel a probijte a Proskákejte přes obrovské, akční prostředí.
Sbírejte více než 30 nikdy před tím neviděných Cryptidov, včetně několika Cryptidov z televizního seriálu a zaznamenejte si jejich detaily ve své vlastní Cryptipedii.
Prožijte dobrodružství v 10 zajímavých úrovních v úžasném prostředí od nebezpečných džunglí po ztracené podmořské města.

Cestujte s rodinou Saturday a ochraňujte tajné artefakty a Cryptidov před darebák jako je Van Rook, Piecemeal, Munya a špatný VV Argos a jejich plány na ovládnutí světa!
Umělecký styl, zvukové efekty a hudba ze hry autenticky reprezentuje televizní seriál s dabingem z původního televizního obsazení.