The Next Big Thing (PC)

The Next Big Thing (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód038000
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
The Next BIG Thing CZ je počeštěná verze potrhlé a dobrodružné hry od tvůrců série Runaway. Jde o zajímavou adventuru ve vysokém rozlišení, jež je plná směšných situací, narážek, záhad a šílených hádanek. Co kdyby ty příšery z filmových hororů nehráli lidé, ale skutečné příšery? A co kdyby najednou musely začít účinkovat i ve filmech pro děti, romantických komediích nebo dokonce v muzikálech? A co by se stalo, kdyby se nakonec rozhodly vzbouřit? Netušíte? Tak zkuste tuto hru.

Na scénu přichází nadaná novinářka Liz Allaire - pohledné děvče, které však dělá potíže napočítat do pěti, aniž by mezitím nezapomněla, proč to vlastně dělá. A její partner Dan Murray, drsňák a svůdník v jedné osobě. Přesně takový, jak je známe z filmů. Všechno vlastně začíná na předávání cen Filmové asociace hororu. Nic netušíce se začíná rozbíhat neuvěřitelný příběh plný zvratů a překvapení. Pomozte Liz a Danovi poodhalit roušku mnoha tajemství v zapeklitém dobrodružství.

S tvůrčím přístupem hodným špičkového animovaného filmu, slušným hudebním doprovodem, povedenými rozhovory, dabingem 20 profesionálních herců a prvotřídním výtvarným stylem...The Next BIG Thing nám umožní prožít nezapomenutelné dobrodružství pojednávající o filmovém průmyslu v prostředí velmi neobvyklého Hollywoodu.