The Legend of Kage 2 (DS)

The Legend of Kage 2 (DS)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód028718
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
S počátkem vlády šógunského klanu Tokugawa skončily dlouhé roky krveprolití a sporů. Lidé očekávali věčný mír. Staré sváry z minulosti ale žijí stále dál... Najdou se i tací, kteří chtějí zneužít neobyčejných sil, které ovládá kněžka Kirihime. Yoshiro Yukikusa kvůli zášti, kterou chová vůči Togukawovi, unese Kirihime a pokusí se spojit své vlastní démonické síly se silami kněžky a svrhnout tak vládu šógunů!

- Rychlá hra: otestujte svoje reflexy na 12 akcí nabitých místech, která nabízejí skutečně zábavnou herní arkádu na obou obrazovkách Nintenda DS.
- Extremní akce: stoupejte po zdech, přeskakujte vysoké stromy... a využijte zničujícího umění nindžutsu, které nabízí tak rozmanité možnosti, jakými jsou rozdvojení či vyvolání draka!
- Dvě hratelné postavy: ovládejte rozličné bojové styly v roli Kagea nebo Chihira a sledujte jejich osobní příběh až k dramatickému závěru.
- Upravte si vlastnosti dle svých představ: Vyberte si ze 17 různých technik nindžutsu, zvolte vlastní styl hry a čelte jedinečným výzvám.