Star Wars: Jedi Starfighter (PS2) použité

Obrázek
Použité
120 Kč 120 Kč bez DPH
Za nákup tohoto produktu lze získat:240 bodů
Tento produkt lze získat za:12 000 bodů
Skladem
Osobně v Mostě:zítraPřepravní společností:středa 8.12
Kód083195PNZvláštní režim DPHVýrobcePS2 gamesZáruka12 měsíců
Parametry a specifikace
Herní žánrAkční adventury, Simulátory, Střílečky
Vlastnosti hry1 hráč (pouze) offline
Audioanglicky
Obalanglicky
Textanglicky
Doporučený věk3+
Popis

Vesmírná střílečka Star Wars: Jedi Starfighter se přesouvá do prostředí, které odpovídá dějišti druhé epizody série Hvězdných válek. Začínáte, coby učedník mistra Windu, proslulého rytíře řádu Jedi, který je rovněž členem koncilu mistrů Jedi.

Jedi Starfigter je nové hvězdné plavidlo, které je rovněž i k vidění v samotné Epizodě II, avšak co do výzbroje obsahuje pouze prosté laserová děla, ale je velice hbité a manévrovatelné.

Adi Gallia však namísto zbraní využívá v soubojích své síly. A tak hned zprvu disponuje Jedi Strafigter krátkodobým štítem, který po nějakou dobu ochrání vaši loď před nepřátelskými nenechavci. Po čase získáte schopnost uvolňovat elektrický výboj, který dokáže přeskakovat z lodi na loď a vaše útoky tak zefektivnit. Bohužel má však tato zbraň účinnost pouze na menší lodě – větší plavidla jsou proti těmto útokům zcela imunní.

Za další čas získáte další dvě velmi užitečné schopnosti: force reflex a force shock. První z jmenovaných vám umožní zpomalit čas a zasadit tak vašemu protivníkovi několik těžkých zásahů do míst, která po tuto dobu nebudou kryta palbou. Druhá, force shock, vyšle do kruhu kolem vás nárazovou vlnu, která poškodí nebo zcela zničí lodě ve vaší naprosté blízkosti.

VideoPopis

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08