SSX (PS2)

SSX (PS2)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód057440
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Shaun White Snowboarding (PS2)
Skladem 3 ks
229 Kč189 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
EA Sports Big představuje SSX - svůj první titul pro PlayStation 2. Založeno na novém extrémním sportu - boardercross - SSX spojuje rychlost, skoky, ohromující vzdušné triky a kosti drtící pády, výsledkem čehož je skutečně surrealistický arkádový závodní zážitek.
Tři různé herní režimy umožňují otestovat své schopnosti v různých zajímavých událostech. Máte chuť na nějaké triky? Prozkoumat rozsáhlé prostředí? Nebo se jen tam všeobecně flákat? Pak je Freeride Vaše volba. Režim Show Off Vám umožňuje dělat triky na požádání. Režim Race umožňuje účastnit se jednorázové události nebo série World Circuit, dokonalého ztělesnění sportu jako zábavy, kde jsou hvězdy zbožňované a poražení jsou posláni domů!

Jak jezdec nováček si nejprve musíte vydělat na závodní licenci, před vstupem do závodu v první lize. V závodech soutěžíte proti 24 z nejlepším mezinárodním závodníkům na světě. Triky v SSX jsou více než jen styl. Každý úspěšný trik naplňuje Vaši adrenalinovou rezervu.

Sedm různých SSX tratí nabízí širokou škálu úkolů pro každého od začátečníků až po experty. Chcete sjíždět ledovce v jižním Pacifiku? SSX nabízí"Aloha Ice Jam" na obrovském ledovci odvlečen do havajského přístavu. A co tak jezdit na indoorové ploše alá pinball? V SSX najdete i toto v"Tokyo Megaplex", kde musíte manévrovat přes dynamické rampy, flippre a otevírací a zavírací se dveře.

Úžasný soundtrack odpovídá rychlé akci hry SSX. Mix Master Mike, z Beastie Boys a Rahzel, z Roots, nahráli ústřední melodii hry ve své vůbec první společné nahrávce. Klíčovým prvkem tohoto soundtracku je rozmanitost. Už nemusíte poslouchat stejnou hudbu znovu a znovu. Zcela interaktivní soundtrack SSX je založen na Vašem výkonu. Udělejte jeden velký trik za druhým a hudba udrží krok, poskytuje originální groove pokaždé, když hrajete.