Spy Fiction (PS2) použité

Spy Fiction (PS2) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód002942
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Spy

Fiction je 3D stealth akční hra kombinující zajímavé špionážní prvky se silnou příběhovou linií. Z jedním hlavních prvků hry je možnost převzít identitu jakékoli postavy ze hry.

Koncept špionážní 3D akce je navíc oživen řadou miniher, mezi nimiž nechybí například skákání s padákem. Zábavné je i používání špionážního vybavení jako je oblek pro neviditelnost, vybavení pro lezení po stěnách a další.

Nedílnou součástí hry je zmiňovaná příběhová linie, která se točí okolo tajné špionážní organizace SEA, která může jednoho dne dostane výhružné videokazetu od mezinárodní teroristické organizace. S.E.A. se rozhodne okamžitě zasáhnout a vyšle elitní Phantom tým, aby se jeho členové tajně dostali do základny a odhalili plány teroristů. Na základě těchto plánu hráč plní v kůži dvou odlišných postav různé úkoly po celém světě.

S tím, že hráč během hry nechtěně ovládá na střídačku dvě postavy, souvisí i s několika možnými konci hry. K dispozici jsou i bonusové mise jako i tajné a spousta dalších prvků .