Sony Alpha 7 III tělo

Obrázek (2)
Obrázek (2)
Obrázek (1)
Obrázek (3)
Obrázek
Obrázek (4)
42 990 Kč 35 529 Kč bez DPH
Za nákup tohoto produktu lze získat:85 980 bodů
Tento produkt lze získat za:4 299 000 bodů
Skladem
Osobně v Mostě:do 1 dne po objednáníPřepravní společností:zítra
Kód264769PNILCE7M3B.CECVýrobceSonyZáruka24 měsíců
K tomuto produktu dostanete dárek
Parametry a specifikace
Textanglicky
Obalanglicky
Popis

Seznam vlastností

Ilustrace

24,2MP snímač Full-Frame se zpětným osvětlením

35mm snímač obrazu CMOS Exmor R™ Full-Frame se vyznačuje rozlišením 24,2 megapixelu1, zpětným osvětlením a snímačem bez mezery na čipu, což zaručuje výjimečnou citlivost a dynamický rozsah. Dvakrát rychlejší2 čtení dat je možné díky měděným vodičům a přední technologii LSI.
Ilustrace

Kompletně vylepšený systém zpracování obrazu

Kombinace systému zpracování obratu nové generace a nového snímače dosahuje vylepšení kvality obrazu až o 1,5 kroku2. Široký rozsah citlivosti ISO až do ISO 51200 je standardem, a je dosahováno dynamického rozsahu přibližně až 15 kroků3 při nastavení nízké citlivosti. Vylepšená reprodukce detailů a redukce šumu ve specifických oblastech se rovněž podílejí na potlačení šumu a starají se o celkově působivé vysoké rozlišení. Reprodukce barev, zvláště tónů pleti a přírodních scenérií, se také velmi výrazně zlepšila. Zařízení M6 1B6 podporuje také 14bitový výstup ve formátu RAWt4, a to i během tichého nebo souvislého fotografování.5.
Snímek využití

Širší, rychlejší, stabilnější výkon automatického ostření

Zdokonalený systém zpracování obrazu a algoritmy automatického ostření fotoaparátu ?9 optimalizované pro vyšší rychlost AF, přesnost a sledování výkonu u modelu ?7 III. 693 bodů automatického ostření s fázovou detekcí a 425 bodů automatického ostření s detekcí kontrastu poskytují vysokou hustotu se širokým pokrytím. Rychlost automatického ostření AF se zlepšila až dvakrát6 a přesnější sledování výkonu automatického ostření umožňuje zaostřit a udržet zaostření na rychle se pohybujícím objektu, jehož pohyb nelze předvídat. Model ?7 III také spolehlivě automaticky zaostří až do jasu EV-37.
Ilustrace produktu

Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině podporuje objektivy s bajonetem A

Automatické ostření s fázovou detekcí dokáže pracovat i s nasazeným objektivem s bajonetem A8 na modelu ?7 III (prostřednictvím adaptéru LA-EA3). Systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body zajišťuje široké pokrytí, rychlou odezvu a vysoký výkon při sledování.
Vzorový snímek

Mějte vždy zaostřeno na oči

Funkce automatického zaostření na oči nově podporuje režim AF-C, který velmi výrazně zlepšuje snímání portrétů, navíc nabízí větší rychlost automatického ostření AF, takže je možné snáze portrétovat pohybující se objekt, i když se dívá dolů a mimo fotoaparát nebo je podsvícený a tvář má částečně ztmavenou. Bajonet E modelu ?7 III podporuje automatické zaostření na oči v případě objektivů s bajonetem A9 namontovaných přes adaptér.
Ilustrace produktu

Tlačítko AF-ON a vícepolohový volič

Nové tlačítko AF-ON aktivuje automatické zaostření bez sekvence stisknutí tlačítka spouště závěrky do poloviny a zaostření, takže se můžete lépe soustředit na to, kdy přesně uvolnit clonu a okamžitě zachytit daný moment. Vícepolohový volič vám umožňuje rychle a efektivně posunout bod zaostření. Máte možnost intuitivně volit a posunovat bod zaostření, takže vám neunikne žádná skvělá příležitost zachytit pohybující se objekty.
Snímek využití

Komplexní výhody automatického ostření

Citlivost sledování automatického ostření pro fotografie je možné nastavit v pěti krocích, pokud jde o objekty, které opouštějí oblast zaostření. Oblasti a body automatického ostření se při změně vodorovné a svislé orientace podle typu fotografované scény nijak nemění. Oblasti registrace automatického ostření umožňuje uložit do paměti často používaná nastavení zaostření a přiřadit je vlastním tlačítkům: nastavení lze poté prakticky a rychle vyvolat, kdykoli potřebujete.
Ilustrace

Rychlost až 10 sn./s se sledováním AF/AE

Díky nové cloně a vylepšenému systému zpracování obrazu dokáže model ?7 III souvisle fotografovat rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE10 (až do 8 sn./s10 s minimální prodlevou displeje v režimu souvislého fotografování se živým náhledem), a umožňuje tak snadné, stabilní fotografování i vysoce aktivních objektů. V jedné dávce souvislého fotografování lze zachytit přibližně až 177 snímků ve formátu JPEG (standardních) v plném rozlišení, 89 komprimovaných snímků RAW nebo 40 nekomprimovaných snímků RAW11. Elektronická clona zajišťuje tiché fotografování přírody a jiných citlivých scén bez vibrací, kdy byste jinak kvůli nepatrnému zvuku mohli promeškat ideální záběr.
Ilustrace

Vylepšená funkčnost souvislého fotografování

Snímky zachycené v režimu souvislého fotografování lze zobrazit jako skupinu. Tyto skupiny je možné odstranit nebo nastavit ochranu v jednom rychlém kroku. Navíc díky větší kapacitě dávky snímků a kompatibilitě s médii UHS-II fotoaparát značně zjednodušuje zápis dat na paměťové karty. Tlačítko Fn a tlačítko nabídky lze využít ke změně nastavení ihned po souvislém fotografování, zatímco probíhá zápis dat12.
Vzorový snímek

Snímání s funkcí pro potlačení blikání

Blikání zářivek nebo jiného umělého osvětlení je zjištěno automaticky a expozice se nastaví tak, aby minimalizovala vliv blikání na fotografie. Tím se potlačí anomálie expozice a barev v horní a dolní části snímků při krátkých časech expozice. Odstraní se i nekonzistence expozice a barev v souvisle pořízených snímcích, takže nyní můžete pořizovat interiérové snímky s větší jistotou.
Ilustrace

Čisté, přirozené, realistické videozáznamy v rozlišení 4K

Videa full-frame s vysokým rozlišením 4K 14 se čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning, která umožňuje přibližně 2,4krát15 zhustit objem dat požadovaných pro filmy v rozlišení 4K (QFHD: 3840 x 2160), nabízí vynikající úroveň redukce efektu moiré a zubatých okrajů. Pokročilé zpracování obrazu umožňuje zaznamenávat videa v rozlišení 4K Full-Frame s vynikající kvalitou obrazu ve středním až vysokém rozsahu citlivosti ISO, takže u každého snímku naplno využijete jedinečný potenciál formátu videa 4K. Namísto plnoformátového režimu lze podle potřeby zvolit také režim Super 35 mm.
Ilustrace

Podporuje širokou škálu potřeb při produkci filmů HDR

Model ?7 III podporuje širokou škálu potřeb pro tvorbu HDR filmů a nabízí jak S-Log3, tak S-Log2 gamma křivky, aby zajistil vyšší flexibilitu při zachycení obrazu prostřednictvím gradace během postprodukce [1], a nový obrazový profil HLG (Hybrid Log-Gamma)16 pro okamžité zpracování HDR. Gradace barev však není nutná k okamžitému přehrávání věrných snímků ve vysoké kvalitě [2] na televizoru kompatibilním s HDR (HLG), kde se již neobjevují tmavé stíny či přeexponování.

Všestranné funkce záznamu filmu

Model ?7 III nabízí širokou škálu funkcí, které usnadní práci profesionálům, mimo jiné včetně čistého výstupu HDMI, časového kódu / dat user bit (TC/UB), ovládání záznamu, zobrazení/nastavení značek, funkce Zebra, pomalého a rychlého pohybu17, simultánního proxy nahrávání, extrakce fotografií z videozáznamu a jejich oddělené uložení a funkce Gamma Display Assist.
Vzorový snímek

Vylepšené rychlé hybridní automatické ostření pro pořizování videozáznamů

Efektivní kombinace automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině a automatického ostření s detekcí kontrastu udrží přesné zaostření i na rychle se pohybujících objektech, které pak během záznamu videa plynule sleduje. Automatické ostření v případě filmů pokrývá oblast téměř stejně širokou, jako je oblast pokrytí AF pro fotografie, takže jakmile se systém automatického ostření s vysokou hustotou zaostří na pohybující se objekt, fotoaparát jej i nadále vytrvale a přesně sleduje. Tři nastavení rychlosti AF vám nabízejí volné možnosti využití efektů pomalého zaostřování při snímání scén videa.
Snímek využití

My Menu (Moje nabídka) a nové rozhraní nabídky

Položka My Menu (Moje nabídka) vám nyní umožňuje registrovat a uspořádat až 30 položek nabídky podle četnosti použití, aby byly okamžitě k dispozici. Nepoužité položky lze podle potřeby vymazat. Můžete si vytvořit vlastní nabídku přizpůsobenou svým potřebám. Model ?7 III má nově uspořádané primární nabídky, což usnadňuje vyhledávání: názvy skupiny a čísla stránek se nacházejí v zobrazení nahoře.
Snímek využití

Funkce hodnocení praktická pro třídění na místě

Na fotografie lze uplatnit hodnocení od 1 do 5 a zachovat je i po importování do aplikace PlayMemories Home nebo nové softwarové sady Imaging Edge od společnosti Sony na zpracování obrázků na počítači. Této funkci, stejně jako funkci ochrany bránící nechtěnému smazání obrázku, je možné přiřadit vlastní tlačítko (pro ochranu je předvoleno tlačítko C3). Prostřednictvím displeje pro kontrolu přehrávání lze uplatnit hodnocení a ochranu, přičemž je možné hodnotit, chránit a odstraňovat skupiny snímků, ať už jste na místě nebo cestujete.
Ilustrace

Rychlá změna přizpůsobení

Nastavení fotoaparátu lze registrovat (až dvě ve fotoaparátu a čtyři na paměťové kartě), aby byla rychle přístupná prostřednictvím voliče režimů. Jedenácti vlastním tlačítkům lze přiřadit až 81 funkcí a v případě fotografií, videí a přehrávání je možné přiřadit i sady přizpůsobených funkcí. Funkce Vyvolání vlastních nastavení během pozastavení je praktická při dočasném vyvolání fotografického nastavení přiřazeného vlastním tlačítkům, zatímco jsou tato stisknuta.
Ilustrace

Hledáček XGA OLED Tru-Finder™ s vysokým rozlišením i kontrastem

Hledáček OLED nabízí všechny související výhody, jako je vysoké rozlišení a kontrast, navíc vynikající gradace a věrná reprodukce barev: jde o hledáček XGA OLED Tru-Finder s 2359 tisíci body, který zajišťuje věrné podání obrazu a zřetelnou viditelnost až k okrajům. Zvětšení je 0,78x (přibl. 38,5° diagonální zorný úhel). Vrstva ZEISS T* značně snižuje rušivé odlesky objektivu na čočce okuláru. Spouštění při zapnutí fotoaparátu je přibližně o 40 % rychlejší než u modelu ?7 II. Režim zobrazení lze také nastavit na „High“ (vysoký), což zajistí jemnější a přirozenější detaily: maximálně totiž využije čtení dat ze snímače s 24,2 efektivními megapixely.
Snímek využití

Dotykový displej LCD pro okamžité intuitivní ovládání ostření

Displej LCD typu 3.0 s 922 tisíci body nabízí ovládání pomocí dotykové obrazovky a jasné, čisté zobrazení s jemnými detaily– i venku. Pomocí funkce zaostření dotykem můžete okamžitě zaostřit v bodě, jehož se na obrazovce dotknete. Dotykový panel vám zase umožní přetáhnout zaostřovací rámeček špičkou prstu na displej LCD během monitorování záběru v hledáčku. Tento displej LCD lze naklopit až o 107°, a sklopit až o 41° – máte tedy k dispozici flexibilní a praktické držení fotoaparátu a monitorování záběru. 
Ilustrace

Vestavěný pětiosý stabilizátor obrazu s rychlostní výhodou až 5,0krokové clony

Tento ucelený systém kompenzuje pět typů chvění fotoaparátu, která často obrázky rozmazávají: chvění rozteče a vychýlení při fotografování s dlouhou ohniskovou vzdáleností, chvění v ose X/Y při fotografování zblízka (včetně makro), naklopení při záznamu fotografií v noci a videí. Efektivně dosahuje 5,0x rychlejšího18 expozičního času, takže může model ?7 III plně využít výhody svého vysoce kvalitního zpracování obrazu a výkonu obrazu živého náhledu. Mimo to funguje také s objektivy s bajonetem A připojenými bajonetovým adaptérem, stejně jako s objektivy s bajonetem E.
Ilustrace

Odkaz s informacemi o poloze prostřednictvím připojení Bluetooth®

Fotoaparát lze spárovat s aplikací Imaging Edge Mobile20 nainstalovanou v kompatibilním mobilním telefonu nebo tabletu a získat data o poloze, zaznamenat je na snímek a korigovat nastavení data, času a polohy ve fotoaparátu.
Snímek využití

Plynulé propojení s počítačem přes port USB 3.1 první generace

Port USB Type-C™21 podporující rychlé rozhraní USB 3.1 první generace zajišťuje vysokorychlostní dálkový přenos velkých datových souborů ve formátu RAW do počítače, takže máte možnost rychle zkontrolovat obrázky na počítači a bez zdržování pokračovat ve fotografování. Nastavení přenosu pouze souborů ve formátu JPEG do počítače vám umožňuje zkontrolovat obrázky na počítači po souvislém fotografování ještě rychleji, protože fotoaparát nemusí odesílat data ve velkoobjemovém formátu RAW.
Ilustrace produktu

Delší výdrž baterie umožňuje dosáhnout delších a profesionálnějších záznamů

Aby se prodloužila doba, kdy můžete s jistotou snímat, má baterie NP-FZ100 přibližně 2,2krát vyšší kapacitu než baterie NP-FW50, která umožňuje snímat přibližně 710 fotografií22 na jedno plné nabití a volitelný vertikální grip VG-C3EM pojme dvě baterie. Porty USB Type-C™ a Multi/Micro USB umožňují napájet fotoaparát pomocí externích mobilních baterií, když potřebujete nahrávat delší dobu. A co je ještě praktičtější, můžete použít příslušenství, jako je dálkový ovladač, připojit je přes port Multi/Micro USB, zatímco napájení probíhá prostřednictvím portu USB Type-C™. Volitelná nabíječka baterií BC-QZ1 nabízí rychlejší nabíjení v porovnání s nabíjením pomocí USB.
Ilustrace produktu

Duální sloty s kompatibilitou UHS-II

Tento fotoaparát nabízí dva sloty na média pro kartu SD (kompatibilní s UHS-II pro rychlejší zápis dat) a kartu SD / Memory Stick. Dvě karty ve slotech lze použít k současnému záznamu či přenášení dat, separaci dat ve formátu RAW od dat ve formátu JPEG nebo snímků z videozáznamů a kopírování dat z jedné karty na druhou. Kryt paměťové karty je uzamykatelný, aby se nemohl nechtěně otevřít.
Ilustrace

Vysoké odolnost a funkčnost i v náročných podmínkách

Model ?7 III funguje spolehlivě v náročném prostředí. Tělo má zesílené horním krytem, čelním krytem a vnitřním rámem z lehké, vysoce odolné hořčíkové slitiny. Počet upínacích šroubů objektivu se zvýšil na šest a zajišťuje tak vyšší odolnost. Hlavní tlačítka a voliče jsou utěsněné. Celé tělo je utěsněno tak, aby se minimalizovalo vniknutí prachu a vlhkosti dovnitř23.
Ilustrace

Spuštění jedním dotykem a sdílení jedním dotykem

Spuštění jedním dotykem umožňuje přetvořit smartphone nebo tablet na hledáček či dálkový ovladač. Sdílení jedním dotykem přenese fotografie a videa do zařízení ke sdílení na sociálních sítích. Stačí přes Wi-Fi® nainstalovat aplikaci Imaging Edge Mobile20 do zařízení se systémem Android a technologií NFC. Poté přiblížením propojte toto zařízení s fotoaparátem. Nemáte-li funkci NFC, spárujte zařízení pomocí kódu kompatibility QR.
Snímek využití

Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Vylepšete své fotografie díky počítačovým aplikacím Imaging Edge. Pomocí funkce „Remote“ můžete ovládat a sledovat snímání živě na počítačové obrazovce. Funkce „Viewer“ umožňuje rychle prohlížet, hodnotit a vybírat fotografie z objemných knihoven snímků. A funkce „Edit“ slouží k vyvolávání dat ve formátu RAW do vysoce kvalitních fotografií. Získejte to nejlepší ze souborů Sony RAW a spravujte efektivněji svou tvorbu.24
Ilustrace

Kompatibilní s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilní s aplikacemi Final Cut Pro X a iMovie.25
Snímek využití

Capture one (for Sony)

Capture One Express (for Sony) je bezplatný a oceněný software pro úpravu obrázků, který nabízí špičkovou kvalitu obrazu při vyvolávání z formátu RAW, snadnou správu obrazových souborů a skvělé nástroje pro editaci. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více nástrojů pro editaci a funkci propojeného fotografování.
Ilustrace produktu

Ovládání externího blesku z fotoaparátu

Aktualizace softwaru fotoaparátu, blesku a bezdrátového rádiového ovladače přidává funkci nastavení externího blesku, která vám umožní provést nastavení připojeného blesku nebo bezdrátového rádiového ovladače (oba produkty se prodávají samostatně) přímo z fotoaparátu. Většina nastavení, včetně světelného výkonu, je dostupná v nabídce fotoaparátu a změny jsou zobrazeny na displeji blesku. 
 

Vykreslení scén v realistických detailech

Nově vyvinutý snímač obrazu se zpětným osvětlením a zdokonalený systém zpracování obrazu splňují různé požadavky na fotografování a poskytují vysoce kvalitní obrazové možnosti, které byste očekávali pouze u fotoaparátu Full-Frame.

Ilustrace

Nový snímač, zdokonalený obrazový

4D FOCUS – výkon automatického ostření se vyvíjí

Výkon automatického ostření je nyní lepší: optimálně využívá stejná vylepšení automatického ostření jako u modelu ?9. Jakmile model ?7 III zachytí nepředvídatelně se pohybující objekty, třeba tanečníky, boxery nebo divoká zvířata, jen tak je nepustí z dohledu.

 
 
Ilustrace
[1] Pokrytí automatické ostření s fázovou detekcí (693 bodů) [2] Pokrytí automatické ostření s detekcí kontrastu (425 bodů)

4D FOCUS: Úžasně široké pokrytí

693. Neuvěřitelně vysoký počet bodů AF s fázovou detekcí

Tento fotoaparát obsahuje systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body1, které pokrývají přibližně 93 % oblasti snímku a také 425 hustě poskládaných bodů automatického ostření pro detekci kontrastu2 vylepšujících ostření.
 

Rychlé souvislé fotografování pro zachycení vrcholných okamžiků

Model ?7 III může používat souvislé snímání rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE a snímání série snímků rychlostí až 8 sn./s s režimem živého náhledu. Fotoaparát také podporuje tiché snímaní rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE při maximálním rozlišení.

Větší jistota při souvislém fotografování

Zachyťte akci pomocí souvislého fotografování rychlostí až 10 sn./s – nebo 8 sn./s při fotografování s funkcí Live View – se sledováním AF/AE1. Při souvislém snímání3 zachytíte až 177 snímků ve formátu JPEG, 89 komprimovaných snímků RAW nebo 40 nekomprimovaných snímků RAW.
Vzorový snímek
Vzorový snímek

Souvislé fotografování v naprostém tichu

Tento fotoaparát umožňuje potichu snímat rychlostí až 10 sn.,/s se sledováním AF/AE. Při snímání různých scén je ticho zásadní a i ten nejnepatrnější šum může znamenat ztrátu šance na ideální záběr.
Vzorový snímek

Snímání s funkcí pro potlačení blikání

Pokud je zjištěno blikání umělého osvětlení, závěrka se nastaví tak, aby minimalizovala možnou nekonzistenci expozice a barev jak na snímcích při krátkých časech expozice, tak i na souvisle pořízených snímcích.
Vzorový snímek

Lepší ovládání při souvislém fotografování

Skupiny snímků pořízených v souvislém režimu si můžete rychle prohlédnout, odstranit nebo k nim přidat ochranu. Můžete přejít do nabídky na obrazovce a změnit nastavení . Při zápisu dat můžete také přehrávat snímky.

Vysoké rozlišení 4K HDR 

Mimo nové funkce pro natáčení filmů v úžasném rozlišení 4K prostřednictvím 2,4násobného převzorkování je fotoaparát vybaven novým obrazovým profilem HLG (Hybrid Log-Gamma), který podporuje okamžité zpracování v HDR.

Ilustrace

Rozlišení obrazu bez kompromisů

Čtení plného počtu pixelů bez pixel binning pro filmy v rozlišení 4K1

Čtení plného počtu pixelů bez pixel binning ve formátu Full-frame 35mm umožňuje 2,4krát3 zhustit objem dat nutných pro filmy ve 4K (QFHD: 3 840 x 2 160), přičemž minimalizuje efekt moiré a zubatost okrajů. Také si můžete vybrat formát Full-frame nebo Super 35mm. Záznam ve 4K1 využívá formát XAVC S při přenosové rychlosti až 100 Mb/s.

Spolehlivé funkce a ovládání v kompaktním těle

Model ?7 III je vylepšen o rychlé ovládání během fotografování, oslnivě ostré pohledy v hledáčku Tru-Finder, všestrannou možnost připojení, mimořádnou odolnost při fotografování pomocí různých zdrojů napájení a vysokou odolnost proti vlhkosti a prachu.

Ilustrace produktu

Delší výdrž baterie umožňuje dosáhnout delších a profesionálnějších záznamů

Model ?7 III může využívat baterii NP-FZ100 se zhruba 2,2násobkem kapacity baterie NP-FW50, což na jedno nabití umožňuje nasnímat až přibližně 710 fotografií. Volitelná nabíječka baterií BC-QZ1 nabízí rychlejší nabíjení v porovnání s nabíjením pomocí USB.
Ilustrace produktu

Dva sloty na média, podpora UHS-II

Díky dvěma slotům na média, přičemž jeden je kompatibilní s kartou UHS-II pro rychlý zápis dat, dokáže model ?7 III provádět současný záznam nebo záznam umožňující změnu úložiště, oddělit data RAW/JPEG a snímky/videa a kopírovat data mezi kartami.
Snímek využití

Nabídka My Menu: rychleji k oblíbeným položkám

Do nové nabídky My Menu můžete přiřadit až 30 často používaných položek k okamžitému použití. Můžete vytvořit a přizpůsobit optimální nabídku podle svých potřeb.
Snímek využití

Funkce hodnocení

S funkcí hodnocení můžete kdekoli přímo na místě hodnotit pořízené fotografie 1 až 5 hvězdičkami, a to pomocí obrazovky přehrávání, na které se funkce ovládá, pokud má přidělené vlastní tlačítko.
Snímek využití

Možnosti připojení pro jednoduché pracovní postupy

Port USB 3.1 Gen 1 je kompatibilní s portem USB Type-C™ a umožňuje snadný vysokorychlostní dálkový přenos dat do počítače pro manipulaci s velkými obrazovými soubory, které vznikají při fotografování se současným připojením k počítači.
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Snímek využití

Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Vylepšete své fotografie s aplikacemi Imaging Edge. Funkce „Remote“ slouží k ovládání a sledování snímání živě na počítačové obrazovce. Funkce „Viewer“ umožňuje prohlížet, hodnotit a vybírat fotografie z knihoven snímků. A funkce „Edit“ slouží k vyvolávání dat ve formátu RAW do kvalitních fotografií. Získejte to nejlepší ze souborů RAW a spravujte svou tvorbu.
Zjistěte více  
Snímek využití

Capture One for Sony4

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software umožňující vyvolávání z formátu RAW, správu a skvělé nástroje pro editaci. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více nástrojů pro editaci a funkci propojeného fotografování. 
 
 
 
 
PopisKe stažení

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky
nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeUpřesnit nastavení