Smallworld: Realms

Smallworld: Realms
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód056108
PNEOL
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Smallworld Realms je velké rozšíření pro veleúspěšnou fantasy strategii Smallworld, která vám umožňuje sestavit si herní plán zcela podle vašich představ.

Rozšíření obsahuje hexové díly regionů různých terénních typů, ze kterých s hráči poprvé mohou skládat vlastní mapy rozdílné velikosti a tvaru. Kromě vlastních idejí můžete využít i celkem 12 doporučených scénářů a s nimi spojených map vytvořených autorem Small Worldu Philippe Keyaerts. Díly jsou oboustranné, s jednou stranou určenou pro Small World, druhou pro Small World: Underground.

Fascinující kartografické sbírky imperiálních mágů umožňovaly každému dokonalý přehled nad zeměmi Small Worldu i se všemi detaily. Ovšem zničehonic přišla velká pohroma (že by skřetí mágové?) a krajina se k nepoznání změnila. Hranice se musejí přepracovat a nové země je třeba prozkoumat.

Hra neobsahuje česká pravidla.

Hra obsahuje: 48 oboustranných dílů mapy terénu 12 tunelů 10 dolů na vítezné mince 8 všebecných žetonů (Rezavý trůn atd.) 6 vodních hraničních tyček 1žeton herního kola 1 svazek pravidel s 12 scénáři