Smallworld: Realms

Smallworld: Realms
Vaše cena s DPH679 Kč
Vaše cena bez DPH561 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:1 358 bodů
Tento produkt lze získat za:67 900 bodů
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
středa 7.12
Kód056108
PNDOW790011
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Typ hryfantasy a sci-fi
Jazykové verzeAnglická verze (text), Anglický obal a manuál, Česká verze (text) ke stažení
Počet hráčů2-5 hráči
Doporučený věk7+
Popis
Smallworld Realms je velké rozšíření pro veleúspěšnou fantasy strategii Smallworld, která vám umožňuje sestavit si herní plán zcela podle vašich představ.

Rozšíření obsahuje hexové díly regionů různých terénních typů, ze kterých s hráči poprvé mohou skládat vlastní mapy rozdílné velikosti a tvaru. Kromě vlastních idejí můžete využít i celkem 12 doporučených scénářů a s nimi spojených map vytvořených autorem Small Worldu Philippe Keyaerts. Díly jsou oboustranné, s jednou stranou určenou pro Small World, druhou pro Small World: Underground.

Fascinující kartografické sbírky imperiálních mágů umožňovaly každému dokonalý přehled nad zeměmi Small Worldu i se všemi detaily. Ovšem zničehonic přišla velká pohroma (že by skřetí mágové?) a krajina se k nepoznání změnila. Hranice se musejí přepracovat a nové země je třeba prozkoumat.

Hra neobsahuje česká pravidla.

Hra obsahuje: 48 oboustranných dílů mapy terénu 12 tunelů 10 dolů na vítezné mince 8 všebecných žetonů (Rezavý trůn atd.) 6 vodních hraničních tyček 1žeton herního kola 1 svazek pravidel s 12 scénáři