Smallworld: Necromancer Island

Smallworld: Necromancer Island
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód075205
PNDOW7918
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Rožšíření hry, pro hraní je vyžadována základní hra Smallworld nebo Smallworld: Underground

Nejprve si malého ostrůvku uprostřed jezera nikdo nevšiml - ani podivné postavy sedící s obrovským grimoárem uprostřed vydlabaného kmene a mířící přímo k ostrůvku. Místo pádla si shrbená postava pomáhala starou lopatou. Celý ostrov se záhy ponořil do strašidelné nazelenalé mlhy, která jej pohřbila příkrovem ticha. To jen občas neochotně ustoupilo zvukům maniakálního smíchu přerušovaného pekelnými kletbami. Jedné noci úplněk nemilosrdně odhalil obrysy pokroucené věže vrhající dlouhý stín na okolní země. Nebylo pochyb - v Malém Světě se usadil Nekromancer!

Nekromancerův ostrov je samostatně neprodejné limitované minirozšíření Small Worldu, které přináší možnost hry v počtu 3-6 hráčů. Jeden z hráčů se ujímá role strašlivého nekromancera, který se usadil uprostřed jezerního regionu.

Nekromacer unáší duše padlých bojovníků - za každé čtyři "padlé" žetony ostatních národů (a dokonce i vlastních duchů) obdrží žeton ducha. S žetony duchů podniká nekromacer stejné dobyvačné tažení jako ostatní hráči, ale za nashromážděné vítězné mince může nakoupit:

další žeton ducha NEBO
další zvláštní schopnost - nekromancer tak může mít až šest zvláštních schopností současně, jejichž efekty se budou navzájem kumulovat
Na konci kola získá nekromancer kromě vítězné mince za každý dobytý region navíc i jednu padlou duši (a za 4 padlé duše opět vyrobí nového ducha). Ostatní hráči hrají prakticky podle standardních pravidel.

Nekromancer zvítězí, pokud se mu podaří dostat do hry všechny své duchy před koncem hry. V opačném případě vyhrává jeden z ostatních hráčů dle standardních pravidel.

Shrnutí: Herní varianta, kdy se jeden z hráčů ujímá zcela odlišné role než ostatní a platí pro něj i odlišná pravidla.