SimCity Societies: Deluxe Edition (PC)

Obrázek (36034)
Vaše cena na dotaz
Vaše cena na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód054193
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Návod k produktu ke stažení
Popis
Budovatelská strategie, která nabízí možnost budovat nejenom město, ale spolu s ním i společenstva a kulturní a sociální skupiny. Jinak řečeno, už se nebudete starat jenom o domečky a baráčky, ale hlavně o lidi, kteří je obývají a v jejich okolí žijí.
Dostanete možnost stvořit město vegetariánů, kulturně rozvinuté město, policejní město, ale i třeba město duchů. Základní nabídka budov čítá zhruba 350 kousků, které je možno v rámci svého města spojovat a aranžovat podle své chuti i nálady. Budovy se dělí podle řady kritérií, přičemž jedním z těch hodně důležitých je i architektonický sloh. K dispozici jsou budovy industriální, historické i furistické, městské i venkovské.
Jednou z nejdůležitějších novinek jsou tzv. sociální energie, žebříček hodnot utvářený vámi stavěnými budovami. Tento žebříček zahrnuje – produktivitu, bohatství, respekt k autoritě, vzdělání, péči a tvořivost. Na tom, jakým způsobem budete utvářet ve svém městě tento žebříček hodnot, bude záviset nálada a chování obyvatel.
Nejnovější díl SimCity je navíc mnohem méně komplexní než jeho předchůdci a nevyžaduje tak po vás starost o poslední korunu v pokladně. Vybudovat město ke svému obrazu si tak budou moci opravdu všichni. Odpadají tak třeba konzultace s poradci - na vzhledu města a chování obyvatel uvidíte sami, co mu chybí a co naopak přebývá. Na své si však příjdou i nároční hráči, kterým hra nabízí řadu nelehkých úkolů.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.