SilverFall: Earth Awakening (PC)

SilverFall: Earth Awakening (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód030965
PNZvláštní režim DPH
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Na pozadí prastarého konfliktu přírody a technologie píší hrdinové dějiny.

Silverfall: Earth Awakening je akční RPG s jedinečnou grafikou, ve kterém se vydáte na vzrušující výpravu za tajemstvími nových oblastí Nelwë. V tomto úžasném světě, kde na pozadí prastarého konfliktu přírody a technologie píší hrdinové dějiny, budete muset uvážlivě volit, kterou cestou se dáte a na čí stranu se postavíte. Hrajte za jednu z šesti dostupných ras, z nichž dvě jsou zcela nové: „trpaslíci“ - šťastlivci známí svou podsaditostí, a obratní „ještěři“ - proradní protivníci, se kterými není radno si zahrávat. Připravte se vyrazit do boje s hordami nových nepřátel a jejich brutálními veliteli, utkejte se s nimi o osud říše Nelwë!

• staňte se opravdovým mistrem svého řemesla a vybírejte z více než 156 dovedností a kouzel, včetně 8 nových „absolutních“ dovedností a 12 jedinečných dovedností „vysoké úrovně“, pomocí kterých nepřítele definitivně rozdrtíte.
• použijte své dovednosti k výrobě předmětů a sami vytvořte některé z tisíců možných unikátních zbraní, zbrojí nebo kouzel.
• objevte nové, plně adaptovatelné herní rozhraní s vylepšenými možnostmi ovládání, pomocí kterého budete moci svého hrdinu ovládat myší i klávesnicí mnohem efektivněji.
• přeneste svou postavu z původní hry Silverfall do Earth Awakening a vaše úroveň, vybavení i dovednosti vám zůstanou... a nebo začněte hrát znovu s novým hrdinou na 45. úrovni!
• hra až 8 hráčů po místní síti nebo internetu a herní módy spolupráce či soupeření – tak vypadá pravá zábava!

Minimální systémové požadavky:

Operační systém: Windows XP/Vista
Procesor: Pentium IV 2 GHz
Operační paměť: 512 MB
Grafika: 128 MB, kompatibilní s DirectX 9.0
Zvuk: kompatibilní s DirectSound
Kapacita HDD: 11 GB místa na pevném disku
CD/DVD mechanika: DVD-ROM 2x

Lokalizace: české titulky