Silent Hill: Origins (PS2)

Silent Hill: Origins (PS2)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód060944
PNholanský obal
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Silent Hill Origins je akční horor pro PS2, který bude vyprávět příběh původní verze hry z PSX a osvětlí i událostí, které jí předcházely, ovšem s několika poměrně závažnými úpravami.

Hlavním hrdinou je tentokrát osamělý řidič trucku na své pravidelné cestě, který se zastaví v městečku Silent Hill, kde bude nucen čelit nejenom zdejšímu kultu, ale i nástrahám vlastní mysli a své nepříliš světlé minulosti, aby se ze Silent hillu dostal a konečně odkryl pravdu skrývající se za halucinacemi, které jej tak dlouho trápí. Silent Hill Origins nabídne oproti původní verzi hry i celou řadu nových herních mechanismů navržených s ohledem na handheld PS2.

Jedním z nich je možnost brzdit postup šílených obyvatel městečka stavěním barikád z nábytku a celé řady dalších objektů rozházených strategicky po lokacích. Hra rovněž přijde se zbrusu novou kamerou uzpůsobenou širokoúhlému display PSP a nový bude též systém ovládání rovněž přizpůsobený možnostem PSP. Upravené ovládání by se mělo projevit hlavně na daleko lepším zážitku ze soubojů, ale vhod přijde i při pouhém prozkoumávání podivného městečka. Součástí hry bude také originální hudební doprovod od skladatele Akiry Yamaoky a chybět nebude několik nových postav.