Samsung M3 Portable 2 TB přenosný HDD, 2,5", USB3.0 černý (PC)

Samsung M3 Portable 2 TB přenosný HDD, 2,5", USB3.0 černý (PC)
Vaše cena s DPH2 999 Kč
Vaše cena bez DPH2 479 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:5 998 bodů
Tento produkt lze získat za:299 900 bodů
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
dnes
Přepravní společností:
pondělí 12.12
Kód071946
PNSTSHX-M201TCB
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Jazykové verzeČeský obal a manuál
Typ datového úložištěpřenosné HDD
Popis
M3 Portable je stylový externí disk firmy Samsung v tomto případě vybavený novým rozhraním USB 3.0. Jedná se o moderní externí disk vhodný pro přenos a automatické zálohování dat včetně bezpečnostních funkcí a tak nemusíte mít strach, že se citlivá data dostanou do nepovolaných rukou.

Interní disk o rozměrech 2,5“ nabízí pěknou kapacitu 2 TB, která je dostačující i pro objemná multimediální data. Jako komunikační rozhraní je použito superrychlé USB 3.0, které slouží i pro napájení disku. Toto rozhraní se svou maximální přenosovou rychlostí až 5Gbps poskytuje disku dostatečnou šíři komunikačního prostoru a rozhodně mu nebude bránit v maximálním výkonu. Samozřejmě je zachována zpětná kompatibilita s rozhraním USB 2.0 a 1.1, ovšem v případě 1.1 s rapidním snížením přenosových rychlostí.

Samozřejmostí je podpora Plug and Play a Hot-swap, disk lze tedy k počítači připojit nebo odpojit za běhu. Díky hmotnosti pouhých 165 gramů se snadno přenáší a je proto vhodný i jako datové "nosítko" na cesty. Stejně jako mnohé jiné disky je dodáván s propracovaným synchronizačním nástrojem s možností automatické synchronizace nebo zálohování. Samozřejmostí je též možnost šifrování části obsahu ve virtuálním disku s heslem, nebo jen disk chránit heslem.