Samsung M3 Portable 2 TB přenosný HDD, 2,5", USB3.0 černý (PC)

Samsung M3 Portable 2 TB přenosný HDD, 2,5", USB3.0 černý (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód071946
PNSTSHX-M201TCB
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
M3 Portable je stylový externí disk firmy Samsung v tomto případě vybavený novým rozhraním USB 3.0. Jedná se o moderní externí disk vhodný pro přenos a automatické zálohování dat včetně bezpečnostních funkcí a tak nemusíte mít strach, že se citlivá data dostanou do nepovolaných rukou.

Interní disk o rozměrech 2,5“ nabízí pěknou kapacitu 2 TB, která je dostačující i pro objemná multimediální data. Jako komunikační rozhraní je použito superrychlé USB 3.0, které slouží i pro napájení disku. Toto rozhraní se svou maximální přenosovou rychlostí až 5Gbps poskytuje disku dostatečnou šíři komunikačního prostoru a rozhodně mu nebude bránit v maximálním výkonu. Samozřejmě je zachována zpětná kompatibilita s rozhraním USB 2.0 a 1.1, ovšem v případě 1.1 s rapidním snížením přenosových rychlostí.

Samozřejmostí je podpora Plug and Play a Hot-swap, disk lze tedy k počítači připojit nebo odpojit za běhu. Díky hmotnosti pouhých 165 gramů se snadno přenáší a je proto vhodný i jako datové "nosítko" na cesty. Stejně jako mnohé jiné disky je dodáván s propracovaným synchronizačním nástrojem s možností automatické synchronizace nebo zálohování. Samozřejmostí je též možnost šifrování části obsahu ve virtuálním disku s heslem, nebo jen disk chránit heslem.