Razer Panthera Arcade Stick pro PS4 (PS4)

Obrázek
Vaše cena s DPH5 359 Kč
Vaše cena bez DPH4 429 Kč
Kód107400
VýrobceRAZER
Typ příslušenství konzoleOvladače: Gamepady, Joysticky...
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
pozítří
Přepravní společností:
úterý 27.8

Díky mnoha letům zkušeností v herní sféře se lidé ze společnosti Razer mohli pustit do návrhu a stavby unikátního zařízení s joystickem a dalšími ovládacími prvky (celkem deset ovladačů). Díky němu budete ve hrách ještě úspěšnější a pohotovější. Rozhraní si můžete přizpůsobit podle svého - bez zajímavosti jistě není ani to, že vám k tomu výrobce dodá i šroubovák. Co k tomu dodat? Snad jen to, že tento konkrétní model je určen pouze pro zařízení Microsoft Xbox ONE.

Prémiové komponenty 
Razer Atrox je de facto herním bojovým strojem, který má na turnajích vylepšit vaše dovednosti. Používá prvotřídní velmi kvalitní komponenty značky Sanwa. Nabízí deset vysoce citlivých tlačítek a přesný osmisměrový joystick.

Jeho činnost si upravíte 
Atrox byl postaven také pro nadšence, kteří se nebojí sáhnout do jeho střev a ovládání si upravit podle svého. To ovšem neznamená, že by to bylo jakkoliv nutné. Řada hráčů si vystačí už s jeho obecnou konfigurací. Pokud ale hledáte něco speciálního, nebo jste zvyklí na jiné pozice kláves, zde si přijdete na své. Vnitřek zařízení je totiž snadno přístupný a funkce tlačítek i joysticku lze takřka libovolně měnit.

Vnitřní přihrádka 
Tvůrci Atroxu si s ním natolik vyhráli, že dokonce po stisknutí tlačítka vyjeví vnitřní prostor. Můžete si do něj dát dvě náhradní klávesy, šroubovák nebo vršek joysticku. Vždy tak budete připraveni i na déletrvající hraní, při kterém byste některou ze součástí poškodili a nutně ji potřebovali vyměnit.

Promyšlené připojení k počítači 
Už se vám někdy stalo, že jste v zápalu boje vyškubli USB propojovací kabel z joysticku nebo jiného herního ovladače? Atrox vám nic takového nedovolí. Odpojitelný USB kabel o délce tří metrů se k zařízení připojuje s pomocí zámkového rozhraní. Náhodné odpojení kabelu tak v žádném případě nehrozí.