Razer DeathAdder left handed

Razer DeathAdder left handed
Razer DeathAdder left handed
Razer DeathAdder left handed
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód032879
PNEnd of Life
VýrobceRAZER
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceRAZER
Popis
Razer DeathAdder je vybaven třetí generací optického senzoru označované jako 3G, pracující s neviditelným infra světlem. Maximální fyzické rozlišení 3G senzoru je 3500dpi.

Toto rozlišení bylo navrženo na základě zkušeností, podle nichž je maximální prakticky využitelné rozlišení 3500dpi. Další výhodou herní myši Razer DeathAdder je především rychlost komunikace přes USB port. Ta dosahuje 1000 MHz, což odpovídá odezvě 1 ms.

Myš Razer DeathAdder tak nemá prakticky žádnou prodlevu při uvedení do pohybu. Dalším špičkovým parametrem je maximální zrychlení 19 g a plynulé snímání do rychlosti 1,5 m/s. To jsou parametry, které stojí za fenomenálním úspěchem této myši.

Do ruky padne myš DeathAdder jako ulitá. Dvě hlavní tlačítka zasahují až do poloviny jejího těla. Díky tomu kladou menší odpor a je možné je mačkat nejen bříškem prstu. Postranní tlačítka jsou také dostatečně rozměrná a výborně umístěná. Díky tomu nedochází k nechtěnému zmáčknutí při zvedání myši do vzduchu. Jejich chod je navíc o něco tužší, což je u pomocných tlačítek zcela v pořádku.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.