Rámeček na pevný disk + Pevný disk WD 500 GB (PS3)

Obrázek (37823)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód058296
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Zvyšte si jednoduchou montáží kapacitu své 12 GB konzole na 500 GB.
1. Hard Disk Drive Mounting Bracket (oem) - rámeček pro usazení disku do Sony PS3 Super Slim.
2. kvalitní disk 2.5" Western Digital 500GB Sata II s 5400 RPM a 8MB cache.

Upgradujte svojí PS3 12 GB na 500 GB. Výhodné balení jenž obsahuje 500 GB pevný disk a rámeček s manuálem. Při koupi tohoto kompletního balení ušetříte oproti nákupu samostatných součástek.

Rámeček je v balen v pytlíku bez manuálu, ten lze nalézt v odkaze pod videem, pevný disk Western Digital je balen v antistatickém balíčku.

Díky upgradu na 500GB nebudete muset neustále promazávat konzoli a co víc, budete si moci stahovat stovky dem ZDARMA z PSN Store. Navíc si tak můžete zakoupit členství PSN Plus, které vám přineste desítky her měsíčně zdarma a které právě vyžadují velký disk.

HDD Mounting Bracket je rámeček, díky kterému můžete uložit klasický 2,5“ pevný disk s rozhraním Serial ATA a rychlostí 5400 ot./min. do vaší konzole PlayStation 3 (SuperSlim / 3. generace) a významně tak navýšit 12 GB paměť základního modelu.

Po nainstalování tohoto 500 GB disku nebude možné využívat nadále 12 GB disk. Je proto vhodné si předem uložit savy třeba na externí USB flash disk. Při prvním spuštění konzole se systém zeptá, zda se má OS přeinstalovat na nový disk. Zvolte ano. Po kratší instalaci již můžete hrát.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.