Rainbow Six: Lockdown CZ (PC) použité

Rainbow Six: Lockdown CZ (PC) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód027958
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Tentokrát je jednotka poslána do boje proti hrozbě biologických zbraní. Krize zavede členy týmu do nových zemí a situací, a poprvé se z lovce stává kořist.
- je nutné se v kritické situaci správně a rychle rozhodnout. Rukojmí musí být dopraveni do bezpečí živý.
- multiplayer nyní nabídne nový styl hry tzv. Free for all. Znovu se objeví tři klasický mapy: 747, Mint a Bunkers. Také zde najdete Rivalry mod: Rainbow vs. Žoldáci
- také zde najdete 20 nových zbraní(celkem jich je 42) které si budete moct přizpůsobit dle vlastního stylu hraní.

Připravujeme českou lokalizaci, včetně dabingu!

Minimální požadavky:
Systémy: jen Windows® 2000/XP, Procesor: 1.5 GHz, RAM: 512 MB, Grafická karta: 64 MB AGP nebo PCI DirectX® 9.0c-kompatibilní, grafická karta podporující pixel shadery a vertex shadery (viz seznam podporovaných*) DVD-ROM: doporučena 8x DVDROM, Volné místo na HDD: 7.0 GB

*Podporované grafické karty v době vydání: ATI® RADEON® 8500/9000/X, NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX/6/7. Notebookové modely těchto karet mohou fungovat, ale nejsou považovány za podporované. Tyto chipsety jsou jediné, na kterých lze hru spustit. Další chipsety mohou být přidány po vydání.
Aktuální seznam podporovaných chipsetů najdeš na stránkách: www.support.ubi.com

– POZNÁMKA: Ve hře je implementována technologie proti kopírování, která může kolidovat s některými DVD-RW a virtuálními mechanikami.