Puzzle Kingdoms (PC)

Obrázek (13389)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód028160
PNZvláštní režim DPH
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Už znáte Puzzle Quest, kolikrát jste ho hráli. Po nocích probdělých se sami proklínali, proč jen jste neposlechli svých vlastních dobrých rad: jen ještě jednu bitvu, a pak už půjdu spát. Pak s Galactrixem do vesmíru, skrz hvězdné brány, černou díru, jste cestovali, těžili a bojovali, kameny spojovali. A nyní: vlajte prapory a fanfáry ať znějí. Vrací se hra, co máte nejraději, tentokrát s draky, skřety, elfy, rytíři,
a proto pozor, hráči, myši namířit. Každý boj hraje se na stejné desce, ať už se člověku chce nebo nechce, kostičky srovnané do řádků sedmi a sloupců šesti.


Cílem je posunout sloupec či řádku, aby se z křiklavě pestrého zmatku skupina tří stejných zjevila (a máš-li obzvlášť štěstí, spojíš tak najednou i čtyři nebo pět a můžeš řetězem reakce vytvářet). Získané body pak poslouží k boji (čím větší jednotka, tím více stojí), nebo se promění v kouzelnou energii. Komu se podaří soupeři pobít armádu, jistě se nebude zlobit, za výhru. Zlato a XP odmění ji. Systém je vymyšlen navýsost chytře a hlavně v začátku zrak snadno vytře, jenomže zůstává celou hru stejný. A ani hlavolam, který se tu a tam pokusí zpestřit a osladit hraní nového nemá nic, jen času vezme víc a trochu zpomalí spád putování.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.