Puppeteer (PS3)

Puppeteer (PS3)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód053778
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
LittleBigPlanet 2 (PS3) použité
Bazar
Skladem 1 ks
250 Kč250 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Puppeteer znamená v překladu do češtiny loutkař a právě tím se hráč stává. V moci máte totiž malou loutku chlapce, kterého zlý medvěd zavřel v temném hradu. Jedinou možností, jak z tohoto místa utéci, je najít kouzelné nůžky Calibrus.
Celá hra se nese v pohádkovém duchu. Postavy jsou jasně černobílé, aby bylo lehké rozpoznat, kdo je zlý a kdo hodný; dialogy jsou veršované a grafický styl podobně roztomilý jako v LittleBigPlanet. Z toho je jasné, že hra míří především na děti a jejich rodiče.
Vedle publika s sebou divadlo celkem logicky nese i fixní kameru. Tedy kameru, která se vůbec nehýbe; jednoduše stále sledujete jednu scénu, na níž se akorát mění pozadí a kulisy. Se změnou kulis, která přijde zhruba každých pět minut, se většinou změny i styl hry.
Loutková postavička z příběhových důvodů postrádá svou originální hlavu, a tak musí hledat náhrady. Právě hlav je ve hře stejně jako scén nepřeberné množství. Každá má navíc svou specifickou funkci a vzhled. V případě, že si na ramena nasadíte pavouka, můžete u pavučiny přivolat maminku pavoučici, a ta vás vysouká do bonusového levelu. Hlavy zároveň reprezentují hráčovy životy, přičemž platí oblíbené třísekundové pravidlo. Když se tak dostanete do úzkých a ztratíte hlavu/život, můžete ji do 3 sekund zvednout a jste zachráněni.