Popelka (BD)

Popelka (BD)
Vaše cena s DPH499 Kč
Vaše cena bez DPH412 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:998 bodů
Tento produkt lze získat za:49 900 bodů
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
pondělí 24.7
Kód068783
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Filmový žánrDrama, Fantasy, Pro děti
Jazykové verzeAnglická verze (dabing), Anglická verze (text), Česká verze (dabing), Česká verze (text), Český obal a manuál
Obraz a zvuk1080p, Dolby Digital 5.1
Popis
Popelka je příběh plný lásky. Děj je o Elke, která má hodně trápení kvůli své maceše a jejích dvou nevlastních sester.

Ela se stala služkou po smrti jejího otca.Napriek krutostem, kterým je nucena čelit, ale Elka neztrácí naději a je rozhodnuta řídit se posledním přáním své matky, aby vždy byla "odvážná a laskavá". Nehodlá propadnout zoufalství, ani pohrdat těmi, kteří s ní jednají špatně. A pak je tu ještě jistý pohledný cizinec, se kterým se setkala v lesích.

Elka, která nemá nejmenší tušení, že ve skutečnosti jde o prince, a nikoli o jednoduchého učedníka ze zámku, má pocit, že konečně potkala spřízněnou duši. Brzy nato se zdá, že by se na ni konečně mohlo usmát štěstí. Všechny dívky z širokého okolí jsou totiž pozvány do královského paláce na bál a Elka se těší, že by se tam mohla znovu setkat s okouzlujícím kitem (Richard Madden). Macecha jí však návštěvu bálu zakáže a zlomyslně jí roztrhá šaty. Jako ve všech správných pohádkách je však pomoc nablízku a objevuje se kouzelná víla kmotřička (Helena Bonham-Carter), která - přeměnou dýně a několika myšek - Popelčin život navždy změní.